Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 80 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow spisek żydowskich organizacji przeciwko Polsce 20 arrow Cios w jedwabieńskie kłamstwo i nękanie Stowarzyszenia Wizna 1939.
Monday 10 August 2020 17:59:47.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Cios w jedwabieńskie kłamstwo i nękanie Stowarzyszenia Wizna 1939. Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Treter-Sierpińska   
29.05.2020.

Cios w jedwabieńskie kłamstwo i nękanie Stowarzyszenia Wizna 1939.

Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO] 29 maja, 2020

https://wprawo.pl/cios-w-jedwabienskie-klamstwo-i-nekanie-stowarzyszenia-wizna-1939-katarzyna-treter-sierpinska-w-cepolska-wideo/

         Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Rafałem Mossakowskim w Centrum Edukacyjnym Polska. Opowiedziałam o odkryciu dokonanym przez Stowarzyszenie Wizna 1939, czyli dowodach na niemieckie sprawstwo mordów na Żydach po ataku na ZSRR w czerwcu 1941 roku.

       Te dowody to cios w jedwabieńskie kłamstwo sprokurowane przez Jana Tomasza Grossa. Opowiedziałam też o nękaniu członków stowarzyszenia w związku z tym, co odkryli i upublicznili, a co nie podoba się środowiskom żydowskim i – jak się okazuje – nie podoba się również polskim urzędnikom.

      O sprawie piszemy na portalu wPrawo.pl od listopada 2019 roku. Sytuacja jest rozwojowa i zapewne wiele niepokojących wydarzeń przed nami. Obecnie mamy etap grożenia pozwem, który do członków stowarzyszenia wystosowała Podlaska Wojewódzka Konserwator Zabytków.

ZOBACZ: Rabin Schudrich blokuje ekshumację szczątków Żydów zamordowanych przez Niemców w Wiźnie

ZOBACZ: „Jedwabne zaczęło się w Wiźnie!” Żydzi zostali rozstrzelani przez Niemców. Są relacje świadków i niezbite dowody, mimo to J. Międlara oskarżono o… „negację holokaustu”

ZOBACZ: Odnaleźli szczątki ofiar niemieckiego mordu w Wiźnie. Nęka ich Żydowska Komisja Śledcza. Kto chce zastraszyć członków Stowarzyszenia Wizna 1939?

ZOBACZ: Stowarzyszenie Wizna 1939 ujawnia niewygodną prawdę. Konserwator zabytków grozi im procesem!

Będziemy nadal obserwować rozwój sytuacji i informować o tym, co dzieje się w tej sprawie. Ale już dziś warto zadać pytanie o motywy postępowanie urzędników, którzy zamiast podziękować członkom stowarzyszenia za ich pracę dla ujawnienia prawdy, nękają ich dziwnymi telefonami, kontrolami i straszą pozwem.

O tym mówiłam w programie, do którego obejrzenia zapraszam.

Przy okazji, moją książkę „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Zmieniony ( 29.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.