Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ruch OPORU przeciw zniewoleniu arrow Plakaty z Łukaszem Szumowskim na przystankach. "Zakłamywanie statystyk"
Tuesday 29 September 2020 05:57:39.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Plakaty z Łukaszem Szumowskim na przystankach. "Zakłamywanie statystyk" Drukuj Email
Wpisał: anonim   
30.05.2020.

Plakaty z Łukaszem Szumowskim na przystankach. "Zakłamywanie statystyk"

https://wawalove.wp.pl/plakaty-z-lukaszem-szumowskim-na-przystankach-zaklamywanie-statystyk-6515686696843393a

 

Przez długi czas Łukasz Szumowski był symbolem skutecznej walki z epidemią koronawirusa w Polsce. W ostatnim czasie coraz więcej osób stawia mu zarzuty. Nocą w kilkunastu miejscach Warszawy pojawiły się plakaty krytykujące ministra zdrowia.

====================== https://v.wpimg.pl/NTMzMTE0YTUsGDtnaktsIG9Abz0sEmJ2OFh3dmp_YWJ5TjVgdwlhMiQWKCYgQCF6Kgg4JCRHPno9FmI1NVlhInxVKT02QCI1NFUoOSdVKnt7GS5tcFF6Z2BJdTBxHXpheUhgbSMGL3l7TCk3d1J9N34cfzBnTQ

====================================

"Ewangelia wg Łukasza Sz. Zakłamywanie statystyk dot. epidemii COVID-19 +. Rekomendacja ws. wyborów +. Maseczki do dupy za 5 mln. Po trupach do celu" -

- to treść plakatu, który pojawił się nocą w kilkunastu miejscach w Warszawie, m.in. przy Galerii Mokotów.

Do anonimowych autorów akcji dotarł portal warszawa.wyborcza.pl. Ich zdaniem postawione przez nich Łukaszowi Szumowskiemu 3 zarzuty wypełniają znamiona przestępstwa opisanego w art. 165 Kodeksu karnego.

Chodzi o następujący fragment: "Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach (…) podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”. Autorzy akcji uważają, że Szumowski dopuścił się tego przez sprowadzenie do Polski maseczek bez odpowiednich atestów.

Akcja wymierzona w Łukasza Szumowskiego. "Będzie ich więcej"

Autorzy akcji są odpowiedzialni również za rozwieszenie na kładkach dla pieszych banerów z hasłami krytykującymi ministra zdrowia, m.in. "Szumowski szkodzi zdrowiu", "Zapłacić pielęgniarkom", "Sprzedani za 5 milionów. Szumowski gangster".

- To dopiero początek. W lecie takich akcji będzie więcej - zaznaczył w rozmowie z portalem jeden z inicjatorów działań.

Zmieniony ( 30.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.