Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 91 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Dlaczego pedały chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić.
Friday 18 September 2020 12:05:33.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dlaczego pedały chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić. Drukuj Email
Wpisał: Rafał Gaweł   
06.06.2020.

 

 

Dlaczego pedały chcą adoptować dzieci? Bo chcą je

molestować i gwałcić.

Tak Kaja Godek zwyciężyła w sądzie z rzekomymi gejami

Cze 4, 2020 https://wprawo.pl/godek-sprawa-umorzenie/


Sąd w Warszawie umorzył postępowanie ws. zeszłorocznych słów Kai Godek, że geje „chcą molestować i gwałcić dzieci”.

Prawnicy aktywistki pro-life twierdzili, że oskarżyciele powinni udowodnić… że są homoseksualni. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zamierza skierować sprawę do sądu wyższej instancji – informowali załamując ręce dziennikarze liberalnego portalu Tomasza Lisa NaTemat.pl

Godek i kawa na ławę

Mocne słowa Kai Godek, znanej działaczki pro-life, związanej z Konfederacją, padło 19 maja 2019 r. w Polsacie.

Pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich. Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty – powiedziała Godek, po czym 7 mężczyzn złożyło zawiadomienie o możliwości popełnienia przez nią przestępstwa, bowiem poczuli się urażeni jej słowami o homoseksualistach.

Problem w tym, że obrońcy Godek zapytali, czy mężczyźni są stroną postępowania, czyli czy są homoseksualistami. Innymi słowy, szach i mat.

Dla mnie jako prawnika oczywiste jest, że w procesie należy udowadniać podstawowe fakty, zwłaszcza, jeśli wywodzi się z nich skutki prawne. Z prywatnym aktem oskarżenia może wystąpić tylko osoba pokrzywdzona przestępstwem, a więc w tym przypadku tylko osoba homoseksualna. Skoro tak, to naturalne jest, że trzeba wykazać status pokrzywdzonego, a więc m.in. to, że jest się osobą homoseksualną. Przeciwnicy procesowi, i nie tylko oni, oburzeni są tym, że muszą to udowodnić i że Sąd nie wierzy im na słowo – mówił w rozmowie z wSensie.pl adwokat Hubert Kubik, pełnomocnik Kai Godek.

Żeby zrozumieć absurd rozumowania oskarżycieli z jednej strony, a z drugiej uświadomić dlaczego to udowadnianie jest tak istotne, można posłużyć się następującym przykładem. Ktoś stwierdza, że lekarze są skorumpowani. Czy żeby oskarżyć autora tej wypowiedzi muszę udowodnić, że jestem lekarzem, czy nie? Jeśli nie muszę, a Sąd ma mi uwierzyć na słowo, to przecież każdy w Polsce będzie mógł skierować akt oskarżenia, nawet jeśli w rzeczywistości nie jest lekarzem. Trudno wyobrazić sobie większe wypaczenie prawa karnego i procedury karnej niż taka hipotetyczna sytuacja – dodał mecenas Kubik.

Nie każdy może być stroną

Co ciekawe, adwokat wywodził, że zbyt łatwe stawanie się stroną postępowania, w tym przypadku przez homoseksualistów czy kryptohomoseksualistów prowadziłoby do absurdów.

Ponadto, nie zgadzam się z koncepcją w myśl której jeśli pomówiona zostanie jakaś grupa społeczna, czy zawodowa, to każda osoba, która udowodni do niej przynależność, z automatu, podkreślam – z automatu – ma posiadać status pokrzywdzonego. Odbijmy piłeczkę – jeśli ktokolwiek stwierdziłby np. że osoby heteroseksualne to złodzieje, to czy to ma oznaczać, że kilka miliardów ludzi na świecie z automatu ma uzyskać status pokrzywdzonego? Albo ograniczając się tylko do Polski – czy takie uprawnienie ma z automatu przysługiwać kilkudziesięciu milionom ludzi? Przecież to jest jakiś absurd. Słowa uznania należą się Sądowi, że w takiej kontrowersyjnej sprawie, budzącej ogromne emocje społeczne, potrafił na nią spojrzeć chłodnym prawniczym okiem – puentował adwokat Kai Godek.

Rafał Gaweł jest także gejem czy tylko przestępcą?

Jak się okazało, jednym z siedmiu składających na Kaję Godek zawiadomienie był założyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych był skazany prawomocnym wyrokiem za oszustwa finansowe Rafał Gaweł, który przebywa w Norwegii, by uniknąć więzienia w Polsce i za którym w Polsce wystawiono list gończy.

Czytaj także: WAŻNE! Rafał Gaweł, szef lewackiego OMZRiK to oszust z żółtymi papierami!?Zmieniony ( 06.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.