Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Ordynator zakaźnego Dr Martyka o koronawirusie: Przestańmy słuchać Wiadomości. Wyłączmy telewizory
Tuesday 01 December 2020 16:32:13.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ordynator zakaźnego Dr Martyka o koronawirusie: Przestańmy słuchać Wiadomości. Wyłączmy telewizory Drukuj Email
Wpisał: Dr Zbigniew Martyka   
12.06.2020.

Ordynator oddziału zakaźnego Dr Zbigniew Martyka o koronawirusie: Przestańmy słuchać Wiadomości. Wyłączmy telewizory

https://nczas.com/2020/06/12/ordynator-oddzialu-zakaznego-o-koronawirusie-przestanmy-sluchac-wiadomosci-wylaczmy-telewizory/

Ordynator oddziału zakaźnego, dr Zbigniew Martyka, po raz kolejny wypowiedział się na temat koronawirusa. – Zaprzestańmy słuchać wiadomości. Wyłączmy telewizory – mówi.

Dr Zbigniew Martyka zasłynął wypowiedziami na temat koronawirusa. Ordynator Oddziału Zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej mówił m.in., że od samego wirusa gorsza jest panika, a śmiertelność jest tak mała, że szczepionka może nie mieć większego sensu.

Dr Zbigniew Martyka krytykował też obowiązek noszenia maseczek i rękawiczek przez pracowników sklepów. Tłumaczył, że rękawiczki przyczyniają się do braku odpowiedniego oddychania skóry, z kolei przez maseczkę wirus i tak może przeniknąć.

Mamy przez to złudne poczucie bezpieczeństwa. Gdybyśmy rękawiczek nie mieli na sobie, to częściej byśmy myli ręce, bo mamy świadomość tego, że brudnymi rękami dotykamy oczu, twarzy, nosa – mówił.

Wyłączmy telewizory

W wywiadzie dla Radia RDN dr Martyka skomentował odmrażanie gospodarki przez państwo, a także udzielił rad dotyczących tego, jak powinniśmy się zachowywać.

Wyjście na świeże powietrze jest ze wszech miar wskazane. Oczywiście, gdy ktoś ma objawy infekcji, nie powinien spotykać się z innymi, a ponadto, na wszelki wypadek zachowujmy pewną odległość – powiedział dr Martyka.

Aby zachować dobre samopoczucie i komfort to nie zapominając o ostrożności zaprzestańmy słuchać wiadomości. Wzorem ludzi w wielu krajach np. w Anglii – wyłączmy telewizory – dodał.

Dr Martyka powiedział też, że „zachowując zdrowy rozsądek można wyjechać na urlop”.

Zmieniony ( 12.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.