Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Brigitte Bardot: Francją, którą najechała banda obcych łajdaków, rządzą tchórze bez jaj.
Saturday 26 September 2020 23:23:30.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Brigitte Bardot: Francją, którą najechała banda obcych łajdaków, rządzą tchórze bez jaj. Drukuj Email
Wpisał: Brigitte Bardot   
17.07.2020.

Brigitte Bardot: Francją, którą najechała banda obcych łajdaków, rządzą tchórze bez jaj.

https://www.magnapolonia.org/brigitte-bardot-francje-ktora-najechala-banda-obcych-lajdakow-rzadza-tchorze/

Brigitte Bardot jest symbolem kina lat 60′, mówiło się o niej, że jest symbolem erotyki i z całą pewnością trudno uznać ją za konserwatystkę. A tymczasem…

Jestem zdegustowana. Ja, symbol Francji, ledwo rozpoznaję moją ojczyznę, którą najechała banda obcych łajdaków zagrażających autentycznemu Francuzowi. Znaczna część Francji nie należy już do Francuzów. To jest paskudne.(…) Jestem zniesmaczona i przerażona. Francja jest dziś rządzona przez tchórzy  To rząd pantoflarzy, zastraszonych królików, wykastrowanych gówniarzy – mówiła francuskiemu Sud Radio aktorka po tym jak 4 lipca zginęła, potrącona przez uciekający przed policją samochód, młoda francuska policjantka

Niech żyje francuska Policja!”, „Niech żyją ci, którzy chronią nas z odwagą i poświęceniem (…) aby zalewające nas bandy nie zagrażały populacji” – pisała wcześniej na Twitterze w kontekście „antyrasistowskich” protestów przeradzających się w burdy lewackich bojówkarzy.

Ale czy to nie takie osoby, jak ona, nie zainicjowały tych przemian społecznych i mentalnych, które uczyniły Zachodnią Europę tym, czy jest obecnie?

/tysol.pl/

Zmieniony ( 17.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.