Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Brigitte Bardot: Francją, którą najechała banda obcych łajdaków, rządzą tchórze bez jaj.
Tuesday 27 October 2020 18:57:24.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Brigitte Bardot: Francją, którą najechała banda obcych łajdaków, rządzą tchórze bez jaj. Drukuj Email
Wpisał: Brigitte Bardot   
17.07.2020.

Brigitte Bardot: Francją, którą najechała banda obcych łajdaków, rządzą tchórze bez jaj.

https://www.magnapolonia.org/brigitte-bardot-francje-ktora-najechala-banda-obcych-lajdakow-rzadza-tchorze/

Brigitte Bardot jest symbolem kina lat 60′, mówiło się o niej, że jest symbolem erotyki i z całą pewnością trudno uznać ją za konserwatystkę. A tymczasem…

Jestem zdegustowana. Ja, symbol Francji, ledwo rozpoznaję moją ojczyznę, którą najechała banda obcych łajdaków zagrażających autentycznemu Francuzowi. Znaczna część Francji nie należy już do Francuzów. To jest paskudne.(…) Jestem zniesmaczona i przerażona. Francja jest dziś rządzona przez tchórzy  To rząd pantoflarzy, zastraszonych królików, wykastrowanych gówniarzy – mówiła francuskiemu Sud Radio aktorka po tym jak 4 lipca zginęła, potrącona przez uciekający przed policją samochód, młoda francuska policjantka

Niech żyje francuska Policja!”, „Niech żyją ci, którzy chronią nas z odwagą i poświęceniem (…) aby zalewające nas bandy nie zagrażały populacji” – pisała wcześniej na Twitterze w kontekście „antyrasistowskich” protestów przeradzających się w burdy lewackich bojówkarzy.

Ale czy to nie takie osoby, jak ona, nie zainicjowały tych przemian społecznych i mentalnych, które uczyniły Zachodnią Europę tym, czy jest obecnie?

/tysol.pl/

Zmieniony ( 17.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.