Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ABC arrow Istota Mszy Świętej - ks. Roman Kneblewski i ks. Karol Stehlin [Tuba Cordis]. siedem minut.
Tuesday 01 December 2020 12:50:06.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Istota Mszy Świętej - ks. Roman Kneblewski i ks. Karol Stehlin [Tuba Cordis]. siedem minut. Drukuj Email
Wpisał: ks. Roman Kneblewski i ks. Karol Stehlin   
01.09.2020.

Istota Mszy Świętej - ks. Roman Kneblewski i ks. Karol Stehlin [Tuba Cordis]

https://www.youtube.com/watch?v=Fw4KtA1LJaQ

siedem minut

Zmieniony ( 01.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.