Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Co to jest osoba niebinarna
Thursday 24 September 2020 01:05:28.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Co to jest osoba niebinarna Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz GPS Świderski   
12.09.2020.

Co to jest osoba niebinarna

Grzegorz GPS Świderski https://gps65.neon24.pl/post/157554,osoba-niebinarna

Wreszcie zrozumiałem, co to jest osoba niebinarna. Proszę bez poprawiania - celowo napisałem "co to jest", a nie "kto to jest". Słowo "osoba" jest w tym określeniu nieprawidłowe.

Myślałem, że osoba niebinarna to ktoś, kto się raz czuje kobietą, a raz mężczyzną. Byłem w błędzie.

To jest ktoś, kto nie jest ani mężczyzną, ani kobietą - jest nikim. Osoba niebinarna nie chce na siebie przyjąć żadnej roli biologicznej czy społecznej, nie chce wywiązywać się z żadnych obowiązków wynikających z płci, nie chce mieć żadnych praw przynależnych osobom ludzkim mającym płeć z natury. Taki ktoś chce być nikim, czymś niekreślonym, czymś bez żadnych właściwości. Nie chce być człowiekiem, nie chce być osobą, nie akceptuje swojego człowieczeństwa, odrzuca je. Jedyne co potrafi to żreć, wydalać i pieprzyć się z kim popadnie. Czuje się pasożytniczym, obojnaczym zwierzęciem.

To osoba głęboko psychicznie upośledzona.

Udawanie czegoś takiego to też upośledzenie.

Ludzie zaburzeni psychicznie istnieją od zawsze - im należy pomóc. Problem w tym, że dziś różnorodne zaburzenia stały się modne, stały się sposobem na walkę polityczną, sposobem na zarabianie - a to znaczy, że wielu niezaburzonych chce grać zaburzonych, chce trollować, szuka atencji, chce szokować upośledzeniami, udaje zboczenia - a to powoduje realne zaburzanie ich psychiki. Uporczywie udając kogoś, powoli się nim stajemy. Udając wariata przez dłuższy czas, w końcu wariujemy.

Ten proces społecznego wariowania dodatkowo pogłębia to, że udawanie wariata jest publicznie wspierane przez znanych księży, rabinów, posłów, komisarki, aktorki, reżyserki i innych celebrytów. Wszyscy jesteśmy w jakiś sposób zwariowani, ale należy nad tym panować i to ograniczać – propagowanie i wspieranie głupkowatych patologii to społeczna destrukcja.

PS. Notki powiązane:

Zmieniony ( 12.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.