Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 140 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Po wyborze. Zamieszki w szambie. arrow Ziobro i Kaczyński poza Zjednoczoną Prawicą?
Saturday 31 October 2020 10:23:49.30.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ziobro i Kaczyński poza Zjednoczoną Prawicą? Drukuj Email
Wpisał: prezes   
19.09.2020.

Ziobro i Kaczyński poza Zjednoczoną Prawicą?

Wrz 18, 2020 na podst: https://wprawo.pl/ziobro-poza-zjednoczona-prawica/


W koalicji Kaczyńskiego trzeszczy coraz bardziej. Kolejne projekty ustaw tylko podkreślają pogłębiające się różnice zdań pomiędzy koalicjantami. Ziobro nie kryje swojego niezadowolenia z kolejnych poczynań twardego jądra PiSu. {t.zn . Tych, co zawsze poprą „prezesa”...MD

Wbrew porozumieniom koalicyjnym dotyczącym wspólnej linii światopoglądowej i dyscypliny w kwestii głosowań ziobryści się wyłamują. Zostało to uznane za skrajny brak lojalności [czyjej – i przez kogo?? MD].

Do tego dochodzi walka o władzę i wpływy. Wedle różnych źródeł politycy Solidarnej Polski zażądali od prezesa Kaczyńskiego większej ilości miejsc biorących tak, aby wprowadzić nawet 40 posłów w kolejnych wyborach. [to jawne wskazanie, że obecna ordynacja nie ma NIC WSPÓLNEGO z proporcjonalnością – jest narzędziem totalnej władzy md]

Politycy PiS wprost mówią, że Jarosław Kaczyński ma dosyć i na żądania połączone z oficjalnym zachowaniem własnego zdania nie może pozwolić. Prawdopodobne wydają się być nieoficjalne informacje, że w przyszłym tygodniu Zbigniew Ziobro zostanie zdymisjonowany ze stanowiska ministerialnego. Jeśli tak się stanie koniec Zjednoczonej Prawicy i rząd mniejszościowy nie pozostaną spekulacjami.

Zmieniony ( 19.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.