Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi arrow Miała być walka z pandemią w obronie ludzi. A jest walka z ludźmi w obronie pandemii.
Tuesday 27 October 2020 18:25:05.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Miała być walka z pandemią w obronie ludzi. A jest walka z ludźmi w obronie pandemii. Drukuj Email
Wpisał: Ekipa Vateusza   
16.10.2020.

 

 

SOBIE daliście tę żółtą kartkę, nygusy u koryta. OSTRZEGAMY: Czerwonej już politycznie

nie przeżyjecie.

Miała być walka z pandemią w obronie ludzi.

A jest walka z ludźmi w obronie pandemii.

Uprawiający sport oraz jedzący nie muszą mieć kagańców; Gdy zobaczysz Wroga, biegnij, lub powoli pogryzaj batonik, konieczny dla dostawy cukru do organizmu.

...Więc dodali: "Nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy. Nie zawiera on odstępstw dotyczących spożywania posiłków, lodów, gofrów, hot dogów etc. w miejscach objętych nakazem noszenia maseczek"  . Uprawiania sportu na razie nie zakazali !

W przypadku tej zarazy nie ma ludzi zdrowych – są tylko źle przebadani.

Zmieniony ( 16.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.