Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi arrow Rekord wykrywalności zakażeń. Na blisko 10 tys. zakażonych TYLKO na Covid zmarło 6 osób.
Tuesday 27 October 2020 19:22:30.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rekord wykrywalności zakażeń. Na blisko 10 tys. zakażonych TYLKO na Covid zmarło 6 osób. Drukuj Email
Wpisał: Ministerstwo "Zdrowia"   
17.10.2020.

Rekord wykrywalności zakażeń. Na blisko 10 tys. zakażonych TYLKO na Covid zmarło 6 osób.

https://nczas.com/2020/10/17/znow-rekord-wykrywalnosci-zakazen-na-blisko-10-tys-zakazonych-tylko-na-covid-zmarlo-6-osob/

 

W sobotę 17 października padł nowy rekord wykrywalności koronawirusa w Polsce – 9622 przypadki. Niestety, na Covid zmarło również 6 osób.

„Mamy 9622 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem” – informuje na Twitterze Ministerstwo Zdrowia. „Z powodu COVID-19 zmarło 6 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 78 osób” – czytamy dalej.

Mamy nadzieję, że inne media również podadzą tę informację w takiej formie – dotychczas największe stacje notorycznie sumowały osoby zmarłe na Covid i osoby z chorobami współistniejącymi.

Co ciekawe, ten niewątpliwy sukces polskich laborantów – im dłużej trwa epidemia tym lepiej radzą sobie z wykrywaniem zakażeń – zbiega się w czasie z dniem wejścia w życie nowego reżimu covidowego.

Oczywiście, przypadków jest zapewne sporo więcej – w końcu bardzo często zakażeniu nie towarzyszą objawy. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że ma tego strasznego wirusa i nie będzie sobie zdawało aż do samoistnego ozdrowienia.

Warto też zauważyć, że choć śmierć każdej osoby jest tragedią, to 6 zmarłych na prawie 10 tysięcy zakażonych to naprawdę niewiele. Media, niestety, oszukują i sumują ze sobą osoby chore wyłącznie na Covid i osoby z chorobami współistniejącymi.

MZ, tak jak zapowiadało, nie podaje już wieku zmarłych. Jeśli jednak statystyka nie uległa rewolucyjnej zmianie, to są to w większości osoby starsze.

Przypomnijmy, że z powodu wirusa, który w ogromnej liczbie przypadków jest bezobjawowy, niezagrażający nie tylko życiu ludzi ale nawet ich samopoczuciu – rząd wprowadził obostrzenia rodem z państw totalitarnych. M.in. setkom młodych ludzi zniszczono plany na najważniejszy dzień w ich życiu, czyli ślub i wesele. Zabito również setki biznesów, czym skazano tysiące Polaków na bezrobocie..

Zmieniony ( 17.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.