Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 150 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Kraków uderza w pro-liferów. Pretekstem... "ochrona środowiska"
Thursday 22 April 2021 15:52:35.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kraków uderza w pro-liferów. Pretekstem... "ochrona środowiska" Drukuj Email
Wpisał: Krakowscy urzędnicy   
20.10.2020.

Kraków uderza w pro-liferów.

Pretekstem… "ochrona środowiska"

https://nczas.com/2020/10/20/krakow-uderza-w-pro-liferow-pretekstem-ochrona-srodowiska/

Kraków usiłuje pozbyć się z przestrzeni publicznej furgonetek Fundacji Pro – Prawo do Życia. Krakowscy urzędnicy, powołując się na zapisy dotyczące ochrony środowiska i zakazu używania instalacji nagłaśniających, zdecydowali, że poruszające się po tamtejszych ulicach samochody nie mogą używać nagłośnienia.

Jak donosi „Nasz Dziennik”, krakowscy urzędnicy nie zgodzili się na rejestrację pojazdu w charakterze mobilnego zgromadzenia. W rezultacie poruszająca się po mieście furgonetka nie może emitować żadnych komunikatów głosowych.

Fundacja Pro – Prawo do Życia prowadzi w Polsce mobilne kampanie dotyczące zarówno prawdy o aborcji, jak i deprawacji dzieci przez lobby LGBT. Jak podkreślał prezes Fundacji Mariusz Dzierżawski, decyzja krakowskiego magistratu jest niezgodna z prawem. W ocenie szefa organizacji jest to próba kneblowania ust „wszystkim, którzy odważnie mówią o tym, że ideolodzy LGBT deprawują swym agresywnym zachowaniem i prowokowaniem”.

Jeśli zwolennicy zabijania mogą o tym głośno mówić i namawiać do zbrodni kobiety, to dlaczego my nie możemy ostrzegać przed nią ludzi czy ostrzegać przed deprawacją ze strony środowisk LGBT – mówił Dzierżawski.

Fundacja zapowiedziała, że będzie się odwoływać od decyzji krakowskiego magistratu.

Zmieniony ( 20.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.