Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Walka z terroryzmem, walka z wirusami, walka z Marsjanami! "Nie ma przypadków są tylko służby!"
Friday 22 October 2021 17:15:35.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Walka z terroryzmem, walka z wirusami, walka z Marsjanami! "Nie ma przypadków są tylko służby!" Drukuj Email
Wpisał: dr J.Jaśkowski   
22.10.2020.

Walka z terroryzmem, walka z wirusami, walka z Marsjanami!

 

"nie ma przypadków są tylko służby!"


O tym, że istnieje już od kilku dekad Rząd Światowy, nie należy

wątpić.

Nie jest  to możliwe, by w 196 państwach, w tym samym czasie,

wprowadzić te same  rozporządzenia samorzutnie. 


Czyli, jak kontrolować ludność na świecie!


Z cyklu: "W- 194  . listy do Wnuczka. "


dr J.JaśkowskiMotto:

Nie karze się tego kto zabija ustami, ani też nie łupi się tego, który zabija językiem .“ Tajna Historia Mongołów PIW Warszawa 2005.


Ci, którzy kontrolują edukację, za kilka pokoleń będą kontrolować cały naród.


 

Kochany Wnuczku!


Ale nam się narobiło po II wojnie światowej!

Widać wyraźnie, że program opanowania świata przez starszych i mądrzejszych, jest realizowany w całej rozciągłości.

W  wielkim skrócie, polega on na takiej tresurze ludności na świecie, aby nie kwestionowała wytycznych i procedur starszych i mądrzejszych, czyli konsorcjum ksiażąt niemieckich zwanych Grupą Kapitałową Rothschilda.

Już 2012 roku, na konferencji UNICES w Seulu, ustalono internetowy, jednolity, program nauczania dla całego świata. Obecna sytuacja jest doskonałym sposobem do jego wdrażania, co widzimy na codzień, od kilku miesięcy. Oczywiście nie mówi się tego wprost tylko ukrywa pod płaszczykiem rzekomej pandemii, nigdy nie ogłoszonej przez WHO, a tylko zasugerowanej przez tego Teodorasa.

      Tak, tak, nigdy i nigdzie pieniądze nie powstają z niczego. Prawo zachowania materii i energii jest niepodważalne. Trzeba setek lat, aby wzbogacić się i mieć zamki do przechowywania tych bogactw.

Proszę zauważyć, że nawet biedni Anglicy nie mają własnej królowej, tylko księżniczkę niemiecką jako swoją władczynię  - Sax -Coburg - Gotha. Podobnie Polacy, od 1594 roku jako władców mieli dynastie niemieckie. Najpierw lenników Habsburgów, czyli Wazów, a potem Sasów,  także lenników Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, a  potem po 1795 roku straciliśmy  państwowość, na rzecz  Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Przecież te głupoty wmawiane od pokoleń o rzekomych 3 zaborcach są fikcją literacką. Prusy były członkiem Cesarstwa, a na tronie moskiewskim siedziała księżniczka z tegoż Cesarstwa.

Natomiast od 1773 roku, to właśnie oni prowadzili edukację w Polsce i do dnia dzisiejszego ją prowadzą, pod szyldem Komisji Edukacji Narodowej, założonej przez ich agenta tj. Samuela Du Pointa.

https://www.polishclub.org/2014/08/26/dr-jerzy-jaskowski-tajne-akta-cia-a-edukacja-z-cyklu-polska-istnieje-formalnie/

http://xn--wiadomo-c5a26eha.com.pl/tag/jerzy-jaskowski-swiat-swiat-jest-inny-wiedza-eukacja-programowanie-umysl-historia-polska-komisja-edukacji-narodowej-uczen-szkola-edukacja/

https://rzeszow24.pl/jerzy-jaskowski-dlaczego-nic-sie-nie-zmienia-1736/


Ta tresura pozwala dowolnie naświetlać wydarzenia historyczne, a posiadanie monopolu na oświatę i informację, bardzo ułatwia sprawę.  Nauka zna współczynnik " psi" . Współczynnik ten ma czasokres 25 lat. W dobie obecnej on uległ skróceniu do ok. 10 - 15 lat, co udowodnię poniżej.

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/952020615130565/


Przykładowo, wbrew gminnym opowieściom tzw. etatowych historyków państwowych, Armia Krajowa nie była prowadzona przez żaden rząd w Londynie, a tylko przez Departament VI  Dywersji i Sabotażu Wywiadu Wojskowego MI6 z Londynu. AK nie miało żadnej łączności z polskimi władzami, z wyjątkiem stacji radiowej angielskiego wywiadu, który niektóre depesze przekazywał Polakom po 6 miesiącach.

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/952020615130565/

https://www.kuprawdzie.pl/tag/armia-krajowa/

https://www.polishclub.org/2015/06/28/dr-jerzy-jaskowski-boj-warszawy-1944-dokonczenie/


Jak najlepiej kierować społeczeństwami?

Najlepiej poprzez strach.

Po II wojnie światowej, ten strach, to rzekomo zimna wojna, wymyślona przez tego nałogowego alkoholika Winstona Churchilla. Oczywiście, było to hasełko dla mas. Okradanie np. demoludów trwało w najlepsze.

Przykładowo, 

tona polskiego węgla kosztowała 12 dolarów, czyli równowartość 4 butelek piwa w Ameryce. Polak musiał tę samą tonę węgla kupować za ok. 100 - 150 butelek piwa.

Oczywiście,  wszystko przykryto płaszczykiem walki z imperializmem zgniłego Zachodu. 

Pieniądze i nasz węgiel nie były zgniłe dla Zachodu. W sklepach królowała tylko głowizna, ponieważ szynki musieliśmy przesyłać na Zachód. Komuś potrzebne były dewizy. 

Komu? 

A tego już nikt nie wyjaśniał!

https://www.polishclub.org/2013/11/14/dr-jerzy-jaskowski-zimna-wojna-co-to-takiego-czesc-1/

https://www.polishclub.org/2013/11/16/dr-jerzy-jaskowski-zimna-wojna-co-to-takiego-czesc-2/

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-wzrost-zachorowan-raka-szyjki-macicy-szczepieniach/


Po tzw. "Okrągłym Stole", czyli ustawce WSI, okradanie Krajów Środkowej Europy gwałtownie się zwiększyło. Poprzez zamykanie lokalnych zakładów pracy, kilka milionów Polaków musiało wyjechać w poszukiwaniu pracy na Zachodzie, podnosząc swą pracą jego dobrobyt.

W celu zwiększenia możliwości okradania mniej wartościowej  ludności tubylczej, po rzekomym upadku Zimnej Wojny w 1989 roku, wymyślono walkę z terroryzmem.

Wszystkie te akcje terrorystyczne były robione przez służby specjalne, zaczynając od tzw. Czerwonych Brygad, poprzez Gladio i zamordowanie Aldo Moro, do tworzenia Al -Kaidy czy ISIS przez CIA i trenowanie tych najemników na poligonach w Teksasie czy Arizonie.

Poniżej przytoczę kilka dziwnych faktów związanych z rzekomymi akcjami terrorystycznymi.

Przykładowo:

Akcja terrorystyczna w Carcassonne 23 marca 2018 roku i zamordowanie porucznika Arnauda Beltrame. Oczywiście cała "postępowa" prasa podała, że zabiły go bojówki terrorystyczne, ale najprawdopodobniej został zastrzelony przez oddziały zwalczające rzekomych  terrorystów. Nie byłoby nic dziwnego w owym wydarzeniu, gdyby nie fakt przeprowadzania przez 60 osobowa grupę specjalną szkolenia, właśnie w tym samym miejscu i czasie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Carcassonne_i_Tr%C3%A8bes


Podobna sytuacja miała miejsce w słynnym ataku w Oklahoma City, w środę, 19 kwietnia1995 roku.

Przypomnę,

W Oklahoma City doszło do wybuchu ciężarówki naładowanej materiałami wybuchowymi, umieszczonej pod wieżowcem.  Zabito 168 osób, rannych było ponad 680. Zamachowcem był podobno jakiś fanatyk.

Problem powstaje, kiedy pojawia się informacja, że w owym pamiętnym dniu, właśnie FBI miało w tym miejscu ćwiczenia antybombowe. 

Jedynym poszkodowanym został dziennikarz Fox News - Andrew Napolitano, który oskarżył FBI o całą akcję. Napolitano stracił pracę. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Oklahoma_City

 http://tnsglobal.pl/archiv_files/116-01.pdf


        Podobnie było w owym ataku na Dwie Wieże , które rozrosły się do trzech,  tego dnia, po południu.  Otóż, w tym samym dniu, kiedy miało miejsce wysadzenie owych budynków, Obrona Cywilna, czyli Federal Emergency Management Agency,  otrzymała polecenie przeprowadzenia ćwiczeń zbiorowych, symulujących katastrofę dużego stopnia, właśnie na Manhattanie. Już w nocy z 10 na 11 września 2001 roku, FEMA postawiła olbrzymie namioty na molo, bardzo blisko owych wież oraz zmobilizowała karetki pogotowia i cały personel medyczny. Jak widzimy bardzo się przydały.

Przypomnę także, że owe szpitale w całym Nowym Jorku w okresie 48 godzin po wypadku, udzieliły pomocy tylko 128 poszkodowanym, łącznie z takimi, którym pył wpadł do oka. Z tej liczby chyba 78, to byli strażacy.

Ciekawa zbieżność, nieprawdaż!

https://pl.wikipedia.org/wiki/World_Trade_Center_(1973%E2%80%932001

https://www.polishclub.org/2017/03/18/dr-jerzy-jaskowski-sluzby-nami-zarzadzaja-zdrowie/

https://zdrowapolska.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=118:magia-sceniczna-czyli-odwracanie-uwagi&catid=16&Itemid=142

https://otopress.pl/2019/09/11/world-trade-center-11-wrzesnia/


Podobnie wyglądała sprawa rzekomego ataku w londyńskim metrze,  7 lipca 2005 roku.

Peter Power, szef firmy ochroniarskiej przyznał się publicznie, że otrzymał zlecenie na przeprowadzenie akcji symulacji w 4 punktach metra londyńskiego, z udziałem ok. 1 000 ludzi. Wydarzenia miały mieć miejsce właśnie na tych stacjach, na których wystąpiły.

Jak twierdzi ów szef, mogli od razu przystąpić do akcji. Byli przygotowani!

Podobnie zeznał w polskim radiu nasz rodak, który był w owym metrze. Stwierdził bowiem, 

że zanim zdążył wybiec z metra, to już nad placykiem stały helikoptery,  z których wyskakiwali mundurowi. Od chwili wybuchu, do przylotu wojska, upłynęło najwyżej kilkadziesiąt sekund.

Najbliższa jednostka wojskowa stacjonowała ok. 10 minut od punktu zero!


https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Londynie_(7_lipca_2005)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Londynie_(21_lipca_2005)

http://www.bbc.co.uk/polish/worldnews/story/2005/07/050707_london_terrorists.shtml


Oczywiście, to wszystko są przypadkowe insynuacje gawiedzi ulicznej. Gdzieżby tam służby specjalne danego państwa planowały akcję przeciwko własnej ludności.
Co to, to nie!

 Niech nikomu do głowy nawet taka myśl nie przyjdzie. Przecież oni żyją z pieniędzy, ukradzionych temu społeczeństwu, pod nazwą podatków. To dlaczego mieliby,  mogli mordować tych ludzi?

Sam musisz się zastanowić czyje polecenia służby wykonują. Dobrze przedstawia to film pt; "Służby Specjalne",

Dziwnym trafem akcja  8 marca w Salisbury, kiedy to otruto rosyjskiego szpiega Siergieja Skripala i jego córkę, miała miejsce na terenie, na którym od 6 marca trwały największe do tej pory ćwiczenia Royal Marines,  "mające na celu sprawdzenie zdolności Wielkiej Brytanii do stawienia czoła atakowi chemicznemu lub nawet nuklearnemu."

Pozwala to zrozumieć i wyjaśnia fakt pokazywany w telewizorni, pojawienia się na miejscu tego wypadku pogotowia ratunkowego, z facetami ubranymi w stroje ochronne wojsk chemicznych. Normalne pogotowie nie jeździ w takich strojach, ponieważ są bardzo niewygodne przy zakładaniu np. opatrunków czy unieruchamianiu złamań.

https://forsal.pl/artykuly/1109903,coraz-wiecej-poszkodowanych-po-otruciu-siergieja-skripala-brytyjska-policja-informuje-o-21-osobach.html

https://wyborcza.pl/7,75399,23633167,dwie-osoby-w-stanie-krytycznym-po-zatruciu-nieznana-substancja.html

https://www.kuprawdzie.pl/swiatowy-terroryzm-panstwowy-jerzy-jaskowski/

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/937323463266947/

https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/641687852830511/

https://www.spikeartmagazine.com/subjects/ghost-security-group


Podobnie, jak obecnie pokazują to, rzekomo walczących z wirusem, telewizyjni aktorzy. Nie wiedzą do jakiego chorego jadą, ale już mają kombinezony, jak telewizja jest w pobliżu. Jak wiadomo w Polsce telewizja zawsze jeździ z pogotowiem?

Pomimo, że prasa głównego nurtu dezinformacji,po tym wypadku, od razu wskazała na watażkę Putina, członka Parlamentu City of London Corporation, jako sprawcę owego ataku chemicznego, to do dnia dzisiejszego Rząd Jej Królewskiej Mości nie postawił oficjalnie żadnego oskarżenia. 

Pani May nawet nie przekazała sprawy do  np. Organisation for the Prohibition of Chemical Weapons. Rosja podpisała układy o zaprzestaniu stosowania gazów bojowych, można więc było sprawę poruszyć na forum międzynarodowym. Jednakże, tylko ta prasa głównego nurtu dezinformacji dla gawiedzi, pokrzykiwała na Putina.


O tym, że owo ISIS jest wytworem CIA i Penatgonu rozpisywał się Veterans Today.


ISIS potwierdziło natomiast poprzez "swoją agencję" AMAQ, że dokonało ataku w Carcassonne.

Co to jest AMAQ?

AMAQ to nowa wersja SITE Rith Katz & Company.

Kim to jest owa Rita?

SITE Inteligence Group  - Search for International Terrorist Entites.

To także owa Rita odkryła rolę ISIS w zamachu na homo - night Club w Orlando.

A dowód?

Dowodem jest zdjęcie owej Rity, na którym widać znak ISIS.

A kto to odkrył?

Owe zdjęcie przeanalizowała dziwna grupa o nazwie:

Ghost Seciurity Group, która jak podaje :  "nasza działalność polega na zbieraniu informacji w czasie rzeczywistym i informowaniu o wykryciu potencjalnych ataków terrorystycznych, przeciwko rządom i obywatelom oraz wyciszaniu propagandy nienawiści".

Nie podano, kto opłaca tych rzekomych ochotników, ani p. Rity Katz, za ich całodobową pracę.

https://en.wikipedia.org/wiki/Amaq_News_Agency

https://economictimes.indiatimes.com/topic/Amaq-News-Agency

https://www.trtworld.com/news/amaq

https://en.wikipedia.org/wiki/Katz_Drug_Store_sit-in

https://avlab.pl/tag/ghost-security-group/

https://www.spikeartmagazine.com/subjects/ghost-security-group


Tak więc, musimy poszukać informacji o pani Katz.

Można ją znaleźć na stronie MEMRI, czyli Middle East Research Institute

Instytut ten ma swoją siedzibę w Tel Avivie. Tam także istnieje cała dzielnica niemiecka z domkami Bawarczyków, o czym mało kto wie.

MEMRI zostało założone w 1988 roku przez dwie osoby: Yigala Carmona, pułkownika Israel Defens Force  [wywiad wojskowy], który przedtem pracował w administracji cywilnej okupowanych terenów palestyńskich.

http://www.meri-k.org/

https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East_Research_Institute


Drugą osobą była pani Meyrav Wumser, żona Davida Wumsera, eksponenta American Enterprise Instytut

A co to znowu za organizacja?

A to "fałszywka" przygotowująca teren propagandowy dla wojen Syjonu.

P. David Wumser pracował wcześniej w/dla Departamentu Stanu za kadencji Busha, [kuzyna feldmarszałka  hitlerowskiego Busha], przygotowując "historię prawdziwą" o Saddamie Husajnie, przed inwazją na Irak. 

Jak wiadomo, wg pana Wumsera, to właśnie zły Saddam przygotowywał akcje Bin Ladena, przed jego atakiem 11 września.

Jak wiadomo, do dnia dzisiejszego Amerykanie szukają w Iraku i Afganistanie tej broni masowego rażenia, która była przyczyną ataku USA na oddalony o dziesięć tysięcy kilometrów, bogu ducha winien Irak, bezskutecznie!

Czyli trwa prawie 30 letnia okupacja obcego kraju! Produkcja narkotyków w minionym okresie wzrosła z 180 ton za czasów talibów do ponad 10 000 ton za czasów Pentagonu.

Informacje podawane przez MEMRI mają podobną wartość, jak podawane przez inne tego rodzaju instytucje typu: "Gazeta Wyborcza", czy "Nie" .

The Guardian nazywa MEMRI  "maszyną izraelskiej propagandy", podobnie, jak red. Michalkiewicz nazywa GW - żydowską gazetą dla tubylców.


MEMRI rozpowszechnia i propaguje "zbrodnie" islamskie po całym świecie. Prezydentem organizacji jest niejaki p. John Bolton, były ambasador USA w ONZ. Tak się dziwnie składa, że postacie rzekomo biorące udział w akcjach terrorystycznych, przez ostatnie 20 lat nigdy nie stanęły przed sądami, tylko zawsze zostawały zamordowane w czasie akcji sił policyjnych.

Podobnie przecież było w czasie słynnej akcji na radiostację Gliwice w przededniu wojny 1939 roku - dzielna inaczej policja niemiecka zastrzeliła "zimnych"  już więźniów.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-03-23/byly-ambasador-usa-przy-onz-nowym-doradca-ds-bezpieczenstwa-narodowego/

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-john-bolton-zastapi-hr-mcmastera-na-stanowisku-doradcy-ds-bezpieczenstwa/bmcn34g


Za M.Blondetem

dodać można, że podobny przebieg tzw. zamachów występował w Rosji. Zarówno w ataku na szkołę w Czeczeni, jak i na teatr w Moskwie, nie udało się bardzo dobrze wyszkolonym oddziałom policji, schwytać chociaż jednego żywego  terrorysty. Wszyscy ginęli w akcji, co do jednego. Nie wspominając, że chociaż używali gazu rzekomi napastnicy, to żaden z ratowników wchodząc do teatru, nie potrzebował masek przeciwgazowych. 

Taki to był wybiórczy gaz - atakował tylko terrorystów.

Także ten wybuch 10 piętrowego wieżowca w Czelablińsku, nie doprowadził do schwytania terrorysty, ale był wystarczającym powodem do zaatakowania Czeczenii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_moskiewski_teatr_na_Dubrowce


Podobny przebieg miała akcja schwytania tych islamistów  terrorystów, odpowiedzialnych za masakrę w Barcelonie.

Wszystkich, co do jednego wymordowano, przed udzieleniem im głosu w sądzie.

Taniej?

Czy też chodziło o niewydanie promotorów/ zleceniodawców/ płatników akcji?

Sam musisz domyśleć się Dobry Człeku!

Nie wspomnę już o akcjach Czerwonych Brygad, mających pełne powiązanie ze służbami specjalnymi, zarówno wschodnimi jak i zachodnimi.

A co to jest Gladio?

Sam musisz poszukać sobie informacji na ten temat, Dobry Człeku. 

Podpowiem, że Gladio stworzył wywiad amerykański już po 1945 toku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Gladio

https://www.polishclub.org/2014/03/19/dr-jerzy-jaskowski-kozacy-jak-dezinformuja-nas-zawodowi-historycy-czesc-ii/

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/97447-co-to-sa-teorie-spiskowe-w-xx-wieku-cd

https://www.facebook.com/AIAPL/posts/606636759506589/

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/1145050295827595W każdym razie, terroryści wpisują się doskonale w politykę OTWARTYCH DRZWI , w celu

wprowadzania coraz bardziej rygorystycznych przepisów ograniczających swobody

obywatelskie, pozwalających na łamanie konstytucji. 


Przecież wreszcie to GŁUPIE SPOŁECZEŃSTWO musi zrozumieć, że tylko ogólnoświatowy rząd może sobie poradzić z takimi wyzwaniami.


Niestety, "głupie" społeczeństwa nie kupiły tego tematu!


Tak więc, jak wychodziło na jaw coraz więcej szczegółów walki z terroryzmem,  i teoria ta stawała się coraz bardziej naciągana, wymyślono nowego przeciwnika  -  WIRUSA.


Epidemie wirusowe nawiązywały do strachu przed utratą życia, podobnie jak bajki XIX- wieczne o dżumie czy XX -wieczne o "hiszpańskiej grypie"

Przypomnę,

       owa rzekoma dużma miała w XIV wieku zabić w Europie ok. 30 - 50,   a nawet jak podają niektóre eunuchy intelektualne, zwane journalistami ok. 100 milionów ludzi, czyli 1/3 społeczeństwa.

https://www.polishclub.org/2015/04/20/dr-jerzy-jaskowski-straszenie-spoleczenstw-epidemiami/

https://www.dowgwillo.nl/Nasze%20zdrowie/Nasze%20zdrowie_2017/Oszustwa%20medyczne,%20otumanianie%20Polakow.html

https://www.kuprawdzie.pl/szczepionki-skojarzone/


W czym tkwi problem?

Jak informują natomiast historycy demografowie, w owym czasie w sumie, w krajach, w których owa dżuma się rozpanoszyła, czyli we Włoszech, Anglii, Francji, Hiszpanii, łącznie żyło ok. 30 milionów ludzi.  W Europie Wschodniej nikt o dżumie nie słyszł. Tak więc widać wyraźnie, że żonglerka liczbami  "ekspertów koncernowych" nie ma nic wspólnego z wiedzą i logką.

Podobnie było z pojęciem "Hiszpańska Grypa" stworzonym przez Instytut Rockefellera w latach 30 -tych, prawie dwadzieścia lat po  epidemii poszczepiennej dziesiątkującej armię amerykańską i jej sojuszników. Opisałem to dokłądnie, przytaczając raporty lekarzy wojskowych z tego okresu w pozyzji pt. "Grypa = 300 lat oszustwa"


Obecnie, zaczęła się ta walka z wirusowymi epidemiami  pod pretekstem wirusa EBOLA.

Przypomnę, 

wirus Ebola został rzekomo wykryty w 1976 roku w dżungli, w Sudanie, przez wiejskiego lekarza. Oczywiście, zupełnie

przypadkowo dwa lata wcześniej powstał tam szpital specjalistyczny broni biologicznej Pentagonu. Zniknął ów wirus  samoistnie po kilku tygodnaich. 

Opisałem to wcześniej. Nazwiska tego dzielnego lekarza wiejskiego nigdy nie poznano, nie dostał także Nobla, chociaż

jako odkrywca, powinien.

Przez dekady była cisza, do chwili strajku na plantacji kauczuku w Sierra Leone w 2014

USA nie pytając nikogo o zgodę, po pretekstem walki z wirusem, wysłało dywizję marines i brygadę 101

spadochroniarzy. Wiadomo powszechnie, że z wirusami najlepiej się walczy przy pomocy czołgów Abrams i M-16.

https://www.polishclub.org/2014/08/08/dr-jerzy-jaskowski-ebola-interes-za-100-000-000-dolarow-czesc-ii/

https://www.polishclub.org/2014/08/03/dr-jerzy-jaskowski-sezon-ogorkowy-z-wirusem-ebola-czesc-i/

https://www.polishclub.org/2014/08/03/dr-jerzy-jaskowski-sezon-ogorkowy-z-wirusem-ebola-czesc-i/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/falszerstwo_wirusa,p1500266461

https://www.polishclub.org/tag/sierra-leone/


W CELU OPANOWANIA AFRYKI, powołano nawet specjalny sztab AFRICACOM, w 2008 roku.

Za dużo bowiem interesów w Afryce ma City. Nie może sobie pozwolić na przypadkowość. 

Jak twierdzi znawca tematu  H. Piecuch:

"nie ma przypadków

są tylko służby!"


Co Pentagon, to Pentagon. Budżet ponad 740 miliardów, ten jawny! To jest większy o 50 %, aniżeli 10 krajów zajmujących kolejne miejsca na liście łącznie!!

Po kilku miesiącach niepokoje, czyli strajk robotników na tej plantacji kauczuku, został zażegnany i wirus  zniknął z gazet.

Acha! zapomniałem podać, że miejsce prezydenta wygłaszającego w sobotę  expose i wzywające Amerykanów do opuszczenia kraju, w poniedziałek zajmował pewien generał!


https://www.facebook.com/JJaskow/posts/453941928271772/

https://www.polishclub.org/2016/08/03/dr-jerzy-jaskowski-oglupiania-polakow-ciag-dalszy-wirusy-aids/

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-sluza-tzw-eksperci-medyczni/


Podobną technikę dezinformacji zastosowano zarówno w czasie epidemii tzw. ptasiej grypy z Hongkongu, jak i wirusa Zika w Brazylii czy świńskiej grypy z Meksyku.

Pani Małgorzatka Chan, kierownik lokalnego sanepidu w Hongkongu, za całą akcję nagłaśniania śmierci jednego chłopca zatrutego w czasie awarii kanalizacji, awansowała na szefa WHO. W nagrodę za awans, zmieniła definicje zarówno epidemii jak i pandemii. Podobnie, obecny szef WHO p. Todros, dostał się na to stanowisko, uciekając z własnego kraju pod zarzutem ludobójstwa.  Nie jest to nic specjalnego, ponieważ głównym płatnikiem WHO jest p. Gates i spółka, czyli prywatne firmy. Kuzyn p. Gatesa jest  od kilku kadencji, jednym z dyrektorów Pentagonu .

https://en.wikipedia.org/wiki/Margaret_Chan

https://www.polishclub.org/2016/02/12/dr-jerzy-jaskowski-jak-niewiedza-przemienia-sie-w-glupote/

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/najbardziej-skandaliczne-oszustwa-naukowe-w-ostatnim-5-leciuz-cyklu-s-129-polska/407591916240107/


Opisałem to wcześniej.

Podobny scenariusz powstawania epidemii opisały media głównego nurtu dezinformacji w 2009 roku, jako tzw. świńską grypę z Meksyku. Sprawa polegała na tym samym, co z ową ptasią grypą z Hongkongu. Na największej fermie świń La Gloria, zmarło jedno dziecko, zatrute prawdopodobnie środkami chemicznymi rozsypywanymi na lagunach kału. Nikt inny w całej wiosce nie zmarł. Ta laguna kału odpowiadała ilości kału "produkowanego" przez miasto liczące ok. 10 milionów ludzi.

To tak na marginesie, aby uzmysłowić PT Czytelnikowi ilość środków chemicznych niezbędnych do neutralizacji tego szamba.

Wystarczyło to jednak do wprowadzenia przepisów o rzekomej epidemii i tego całego cyrku w telewizorni z pomiarami temperatury i strojami kosmitów włącznie.

http://biotalerz.pl/tag/swinska-grypa/

https://www.polishclub.org/tag/swinska-grypa/

https://www.polishclub.org/2013/01/19/dr-jerzy-jaskowski-grypa-lekarze-ostrzegaja-tzw-swinska-grypa-co-to-jest-cz-iv/

https://zdrowapolska.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=111:dr-jerzy-jaskowski-chinski-wirus-wuhan-uzyteczni-idioci-w- akcji&catid=16&Itemid=142


Akcja zawiodła,

była zbyt mało intensywnie prowadzona?.


Ale Rząd Światowy wzbogacił się o doświadczenie i po 11 latach przeprowadził już lepiej zorganizowaną epidemię, pod nazwą COVID - 19.

Że jest to oczywista bzdura[ t.zn., że rzeczywistośc jest skrajnie inna od opisywanej. MD], nie ma sensu tłumaczyć. W mieście Wuhan znowu miejski tym razem lekarz, wykrył nowego wirusa od nietoperza, którego znalazł na rybnym targu. Problem z tym, że najbliższe gatunki owych nietoperzy żyją ok. 1000 km od Wuhan.

Nikt, jeszcze na świecie nie zanotował takiego zakresu lotów nietoperzy, a Księga Guinnessa nie odnotowała tego rekordu głupoty ekspertów epidemiologicznych.

Zapomniano natomiast podać informację o truciu tego 11 milionowego miasta przez spalarnie śmieci, wybudowane bez filtrów, zapomniano podać informację o szczepieniach w regionie przeciwko grypie nową szczepionką oraz o eksperymencie  z 5G .

Z powodu masowych protestów, w regionie  Wuhan ogłoszono stan wyjątkowy zwany epidemią i do akcji wprowadzono wojsko,  ściągnięte z innych kantonów, w celu tłumienia rozruchów. To samo jak wiadomo za pomacą karabinów najlepiej walczy się z wirusami.


We Włoszech najpierw zaszczepiono ponad 126 tysięcy starszych osób niesprawdzoną szczepionką, a potem, jak zaczęli umierać,  zrzucono wszystko na owego covida. W przeciwnym bowiem przypadku, władze regionu Lombardii mogłyby być pociągnięte do odpowiedzialności karnej. Sprawa wychodzi na jaw, ponieważ sędziowie włoscy zażądali od obecnego rządu odtajnienia wszystkich dokumentów o przekupstwie, łącznie z tymi od MFW.

Prezydent Łukaszenka  oraz prezydent Tanzanii przyznali oficjalnie, że dealerzy  z MFW i Banku Światowego oferowali im odpowiednio 950 i 20 milionów dolarów, za wprowadzenie podobnych obostrzeń, jakie wprowadzono we Włoszech czy Polsce. 

Podobnie wyglądała sprawa w Holandii, gdzie rzekoma epidemia wybuchła w okręgu Bremy zamieszkałej przez ok 2.5 miliona ludzi i 35 milionów zwierząt hodowlanych.

Rząd warszawski nawet się nie zająknął  w tym temacie, tylko nadal wprowadza ograniczenia swobód obywatelskich pod pretekstem epidemii, zmieniając pojęcia medyczne tj. dodatni wynik testu, patentu pana Richarda Rothschilda z 2015 roku, na zachorowanie.


https://jarek-kefir.com/2013/01/23/dr-jerzy-jaskowski-swinska-grypa-i-korporacje-farmaceutyczne/

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/1157548437911114/

https://www.kuprawdzie.pl/sezonowe-oglupianie-spoleczenstwa/

Ten bełkot odczytywany przez p. Morawieckiego w czasie wystąpień publicznych jest bezpośrednim dowodem braku jakichkolwiek ekspertów medycznych  w jego rządzie.

Proszę zauważyć, że "eksperyment" z Diamentową Księżniczką [statek, hotelowiec] ze stycznia 2010 roku  który udowodnił, że śmiertelność wirusa wynosi ok.  0.03 %, czyli jest mniejsza od umieralności w czasie grypy, został całkowicie zignorowany.  Tak więc stosowanie nadzwyczajnych środków nie jest potrzebne, jest po prostu wykradaniem pieniędzy podatnika.


https://www.facebook.com/JJaskow/posts/1181518692180755/


Proszę zauważyć,

Szwecja nie wprowadziła tych drakońskich przepisów i na dzień 10 października śmiertelność z powodu Covid-19 wynosiła 583 zgony na milion mieszkańców, a np. w takich Włoszech, które zastosowały te przepisy śmiertelność wynosiła 593. Jeszcze lepsze wyniki w depopulacji  własnego społeczeństwa miała Hiszpania z 704 zgonami na milion,  Belgia ze 875 zgonami na milion czy  w Teksasie z 586. Szwecja nigdy nie zamykała swoich barów, ani szkół w odróżnieniu od poprzednio wymienionych krajów.

Ciekawe, kiedy to w Polsce, wyjdą na jaw sprawy ingerencji MFW czy Banku Światowego, w tworzeniu psychozy strachu w naszym Kraju. 

Trzeba jednoznacznie stwierdzić, że w Polsce żadne rozporządzenie rządu warszawskiego w sprawie "epidemii", nie miało podbudowy merytorycznej. 

Jednoznacznie można stwierdzić, że wszystkie decyzje tego rządu opierały się na nienaukowych podstawach medycznych. Najlepszym dowodem jest zamiana medycyny opartej na naukowych podstawach, na medycynę sądownie wprowadzaną.


Proszę sprawdzić samemu.

 Wszelkie rozporządzenia wydawane przez rząd p. Morawieckiego nie mają podstawy prawnej, ponieważ aktami prawnymi są ustawy i jest konstytucja.            

 P. Morawiecki realizując plan City, dotyczący tej nieogłoszonej pandemii, stosuje prawo karne, bez podstawy prawnej.

https://www.youtube.com/watch?v=HxaOAh-ZjAU

https://www.youtube.com/watch?v=1Gr8rLj8FZQ

https://www.youtube.com/watch?v=v2F7Jftx1x8

https://www.youtube.com/watch?v=33iZXDp_ITs


Proszę zauważyć, do jakich to karykaturalnych celów wykorzystuje się obecnie policję.

Na polecenie jakiegoś użytecznego idioty [Goldman zwany w Polsce Leniem],  policja łamiąc prawo, wywleka sprzed ołtarza księdza!!!

Dlaczego łamie prawo?,

ponieważ nie poinformowano owego księdza wcześniej o konieczności zgłoszenia się do komisariatu w takiej to, a takiej sprawie.

Dopiero uchylanie się od polecenia pozwala na zastosowanie siły fizycznej i przymusu.

Tutaj dokładny przebieg nalotu policji na księdza!

https://www.youtube.com/watch?v=OamwaXs_CmI

https://www.youtube.com/watch?v=o-hmhwoPhEUW tej sytuacji wykorzystano ustawę o epidemii, do blokowania praktyk religijnych, bez istotnego powodu.

A naprawdę chodzi o zniszczenie rytu Mszy Świętej Trydenckiej, przeszkadzającej widocznie EPISKOPATOWI. 

Przypominam, Episkopat to jest jedna z niewielu instytucji w której nie dokonano deubekizacji podobnie jak w Informacji Wojskowej!!!

WYKORZYSTANO POLICJĘ, A ONA SIĘ DAŁA WYKORZYSTAĆ!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ONFP0WdrO1Q

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/888574034808557/

http://wiescigor.pl/11819-2/

https://www.polishclub.org/2014/01/10/dr-jerzy-jaskowski-historia-kolem-sie-toczy/

https://niepoprawni.pl/blog/wilre/dr-jerzy-jaskowski-2018


Podobnie karanie ludzi za nienoszenie maseczek  kwotą równą 50%  średniej emerytury, a wiadomo, że to starsi ludzie najczęściej nie noszą owych namordników ze względów zdrowotnych, niewydolności krążeniowo - oddechowej, czyli zaburzeń hemodynamicznych. O tym wie każdy student dobrej szkoły medycznej, a tutaj okazuje się, że nie wiedzą o tym "eksperci" rządowi. Zresztą są to najczęściej te same osoby, które "doradzały",  firmowały rozporządzenia  rzekomo innego rządu w czasie "epidemii świńskiej", czyli dwuetatowcy.

Takich przykładów można przytaczać wiele. Tylko jaki to ma sens? Przestraszeni  karami finansowymi ludzie, dają się ogłupiać dla świętego spokoju.

Przykłady ogłupiania ludności, czyli okradania mniej wartościowego społeczeństwa lokalnego są liczne, poczynając od depopulacji za pomocą respiratorów, które nie zdały egzaminu, o czym wiadomo ze szpitali nowojorskich od pół roku, poprzez budowę szpitali polowych na stadionach, czyli okradania podatnika i przerzucania pieniędzy przeznaczonych na leczenie, do prywatnych kieszeni rozmaitego rodzaju handlarzy bronią czy byłych sportowców, generalnie Informacji Wojskowej.

Proszę zauważyć, że takie stadiony stoją puste od ponad pół roku i nie zarabiają, a koszta ogrzewania itd. narastają. Wpadli więc cwaniacy od ekonomii, że można pokryć koszty eksploatacji, pieniędzmi podatnika przeznaczonymi na leczenie. 

I tak nikt nie sprawdzi.

Przecież jak do tej pory nikt nie widzi tych setek rzekomo chorych, a robi się wprost zależność;

jak wykonywali 10 000 testów to było ok. 1000 dodatnich wyników, które zmieniali na 1000 zakażonych,

jak wykonywali 40 000 testów to podawali ok. 4000 zakażonych,

jak dochodzili do 70 000 testów to także wzrastała odpowiednio  liczba zakażonych.

A wiadomo, że może być ok. 30% wyników dodatnich, czyli przy ok.     100 000 testów możemy mieć 30 000 zakażonych, a tak naprawdę dodatnich testów, które o niczym nie świadczą, ponieważ  do chwili obecnej nie wyizolowano żadnego wirusa, a ten test jak podałem opatentowano w 2015 roku, czyli na 5 lat przed w ogóle jakąkolwiek myślą gazetową o epidemii. 


Mnożąc cenę jednego testu ok. 500 złotych, przez liczbę przeprowadzanych testów, swobodnie można wyprowadzić z kasy ubezpieczeń kilkanaście milionów dziennie.

Właścicielem patentu jest p. R....


Tak np. zrobiono, co pokazują liczne filmy w TV z rzekomą dezynfekcją . Od ponad 100 laty wiadomo, że najlepszym sposobem zabijania wirusów i bakterii jest promieniowanie ultrafioletowe [Nobel  w 1906]. Zamiast tego, spółki przygotowują jakoweś płyny do dezynfekcji, które nie zostały nigdy przebadane, jaki jest ich wpływ na środowisko i na zdrowie ludzi. A owe spółki np. Orlen, nie zostały powołane do produkcji preparatów medycznych, tylko do "ropy". Ale wiadomo, ludzie z powodu decyzji rządowych ograniczają poruszanie się, więc koncern traci. 

Trzeba kolegów wspomóc!

Tak postępował Zagłoba, ofiarowując królowi szwedzkiemu Niderlandy.

Tak postępuje p. Morawiecki ofiarowując pieniądze Orlenowi.

 Przecież nie moje !

Rząd Światowy zdobywa nowe doświadczenie, jak oficjalnie wprowadzić swoje rządy i powołać  "cysorzy".

O tym, że istnieje już od kilku dekad Rząd Światowy, nie należy

wątpić.

Nie jest  to możliwe, by w 196 państwach, w tym samym czasie,

wprowadzić te same  rozporządzenia samorzutnie. 


Jest to natomiast możliwe tylko i wyłącznie, jeżeli wychodzą one z jednego sztabu. 


Wszystkie kraje są pod parasolem City of London Corporation, obecnie urzędujące w dwóch stanach USA, tj. Dystrykcie Columbia i Stanie Dealware. Opisałem to już wcześniej.

Wystarczy się zapoznać.


Co  będzie dalej?


Ależ, to także już wiadomo.


W związku z faktem coraz większego oporu ludności przeciwko idiotyzmom wprowadzanym odgórnie i to w dodatku za pieniądze podatnika, Rząd Światowy zamierza wprowadzić plan B.


Co zrobi Rząd Światowy?

Rząd Światowy ogłosi atak na ziemię ufoludków czy Marsjan i zmobilizuje  ludność całego świata do obrony Matki Ziemi.

Moje twierdzenie  nie jest bezpodstawne.

Proszę uważnie przejrzeć programy telewizyjne.

Od kilku już lat pojawiają się głosy jakowyś rzekomo byłych oficerów wywiadów, o obecności kosmitów na Ziemi.

W ostatnich tygodniach nasiliły się projekcje filmów o inwazji kosmitów      i konieczności mobilizacji Ziemian do walki z najazdem.

Oczywiście, w celu koordynacji tych działań musi powstać Rząd Światowy.

Chociażby w minionym tygodniu dobrze zrealizowany, tzw. duszoszczypatielny film pt."Dzień niepodległości", jak najbardziej wpisuje się w ten scenariusz.

Od 1954 do lat 90, Hollywood wyprodukowało 1860 filmów pod kontrolą służb specjalnych. Oczywiście to była tylko propaganda, mająca na celu przyzwyczajenie ludności do zagrożenia.

Temu celowi służyły owe filmidła o epidemiach, temu samemu celowi służą filmiki o ufoludkach.

Trzeba coś robić, aby ten głupi ludek stał się pokornym i spolegliwym wykonawcą postanowień starszych i mądrzejszych.

Przecież muszą PRACOWAĆ JAKO ROBOTY BIOLOGICZNE DLA starszych i mądrzejszych.


Pożyjemy zobaczymy!


dan w dniu   św.  św. Marii Salome,  tj. 22 października 2020 roku,   

Salome była prawdopodobnie matką Apostołów: Jana i Jakuba Starszego. Św. Marek pisze bowiem, że przy śmierci Pana Jezusa były obecne Maria Magdalena, Maria - matka Jakuba Młodszego i Józefa - oraz Salome (Mk 15, 40). Natomiast św. Mateusz nie wymienia Salome z imienia, ale pisze, że wśród obecnych niewiast była również "matka synów Zebedeusza" - a więc właśnie św. Jana i św. Jakuba Starszego (Mt 27, 56). Salome była także wśród trzech niewiast, które w poranek wielkanocny przybyły do grobu Pana Jezusa, aby namaścić Jego ciało: "Po upływie szabatu Maria Magdalena, Maria - matka Jakuba - i Salome nakupiły wonności, żeby pójść namaścić Jezusa" (Mk 16, 1-8). Wiemy, jaka ją za to spotkała nagroda. Ujrzała anioła, który niewiastom zwiastował tajemnicę zmartwychwstania Pana Jezusa. Co więcej, sam Chrystus zjawił się wobec nich: "A oto Jezus stanął przed nimi i rzekł: «Witajcie!» One zbliżyły się do Niego, objęły Go za nogi i oddały Mu pokłon. A Jezus rzekł do nich: «Nie bójcie się. Idźcie i oznajmijcie moim braciom: niech idą do Galilei, tam Mnie zobaczą»" (Mt 28, 9-10).

https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-22d.php3https://www.youtube.com/watch?v=hB8UnkN-_os

https://www.youtube.com/watch?v=UEkYGTsN__Q

https://www.youtube.com/watch?v=sFjEQGFzNwQ

https://www.youtube.com/watch?v=bIoSYDZjViY

https://www.youtube.com/watch?v=-625Z7fJUmg

https://www.youtube.com/watch?v=_zFV2lbeCM0

https://www.youtube.com/watch?v=z1ztf24dlCYkontakt; jerzy.jaskowski@onet.plZmieniony ( 22.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.