Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 150 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow O awanturach aborcjonistek. "Ciekawe i przerażające". Obrona "prawa" do mordowania dzieci.
Thursday 22 April 2021 15:53:22.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
O awanturach aborcjonistek. "Ciekawe i przerażające". Obrona "prawa" do mordowania dzieci. Drukuj Email
Wpisał: aborcjonistki   
24.10.2020.

 

 

O awanturach aborcjonistek. "Ciekawe i przerażające".

Obrona "prawa" do mordowania dzieci.

24.10.2020 https://prawy.pl/111054-mocny-komentarz-o-awanturach-aborcjonistek-ciekawe-i-przerazajace/

Prawicowy profil w kilku zdaniach podsumował, co motywuje ludzi do wyjścia na ulicę. Zwraca uwagę, że to przerażające, iż do takich akcji nie zmotywowały rosnące ceny czy obostrzenia, lecz obrona "prawa" do mordowania dzieci.

- Swoją drogą to ciekawe i przerażające. Oni wyszli na ulicę nie z powodu coraz wyższych cen, nowych podatków nazwanych opłatami, szwindli związanych z respiratorami/maseczkami. Nie obeszło ich też zabijanie kolejnych gałęzi gospodarki przez faktyczny lockdown. Ludzie wyszli na ulicę w obronie prawa do zabijania dzieci - napisał na Facebooku profil "Zapiski pariasa".Zapiski pariasa Piątek, 23 października 2020

Przypominamy, że w czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przesłanka eugeniczna w ustawie o planowaniu rodziny jest niezgodna z konstytucją. Jeszcze tego samego dnia aborcjonistki - fałszywie nazywające się "głosem kobiet" - zorganizowały awanturę przed domem Jarosława Kaczyńskiego.

Zmieniony ( 24.10.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.