Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 115 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Kolejny lek, z Izraela: Brak zgonów z powodu COVID-19
Wednesday 21 April 2021 13:32:28.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kolejny lek, z Izraela: Brak zgonów z powodu COVID-19 Drukuj Email
Wpisał: Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie   
26.12.2020.

Kolejny lek: Brak zgonów z powodu COVID-19

Preparat obniżający tłuszcz.https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/preparat-obnizajacy-tluszcz-zapewnia-zero-zgonow-z-powodu-covid-19

 

Naukowcy z Izraela zebrali wiele danych klinicznych wskazujących, że leki obniżające poziom tłuszczu zapobiegają uszkodzeniom płuc u pacjentów z COVID-19. Żaden z pacjentów, przyjmujących te leki, nie zmarł z powodu infekcji, a większość wyzdrowiała w ciągu kilku dni.

 Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie rozpoczęło się latem 2020 r., kiedy stwierdzono, że SARS-CoV-2 hamuje skuteczny rozkład tłuszczu w płucach. Dlatego zespół najpierw przetestował działanie fenofibratu, który jest stosowany do zwalczania wysokich poziomów trój glicerydów w warunkach laboratoryjnych.

 Następnie przeanalizowali dane od 1,5 tys. pacjentów zakażonych COVID-19, którzy przyjmowali fenofibrat lub inne podobne leki. Wyniki obserwacji okazały się dla nich dość oczywiste.

 Pacjenci, którzy brali leki przyspieszające rozkład tłuszczów wychodzili z COVID-19 w dosłownie kilka dni, a śmiertelność wynosiła zero.

 W grupie kontrolnej pacjenci mieli rozległe uszkodzenie płuc i odnotowano zgony.

 „Pokazaliśmy, że ludzkie płuca zareagowały na SARS-CoV-2, gromadząc tłuszcz w komórkach i był to kluczowy czynnik w ich degradacji. Przyjmowanie leków zwalczających gromadzenie się tłuszczów w komórkach przyczyniło się do szybszego powrotu do zdrowia”- powiedział Jakow Nakhimas - autor badania.

 Uważa, że przyjmowanie fenofibratu może zmienić skutki COVID-19 z niszczycielskich powikłań na znacznie łatwiejszą do opanowania formę infekcji dróg oddechowych, a tym samym zmniejszyć śmiertelność.

Zespół rozpoczyna obecnie badania kliniczne, aby zweryfikować właściwości leku na większej próbie pacjentów. Wyniki pierwszego etapu badań będą dostępne w najbliższych miesiącach.

 ========================
Od dobrego lekarza dostałem:
to jest ten sam preparat na obnizenie cholesterolu czyli przyblizenie zawału i ślepotę plus demencje. Nie moga sprzedawać jako nasercowy to sprzedaja jako covidowy.
====================
Ja na to:
Waszym OBOWIĄZKIEM, rozsądnych lekarzy, jest sie zjednoczyć - i pisać razem,, uzgodnione teksty.
A tak - każdy na swój strój…
 =====================
on na to:
monolit zapobiega rozwojowi nauki.
Natomiast obowiazkiem ludzi jest pamiętać to co było dekady wcześniej a nie skupiać sie na nowinkach.


[??? md]

Zmieniony ( 26.12.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.