Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow Brawurowa akcja Policji! 10 radiowozów na sygnale!!
Thursday 21 January 2021 15:10:28.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Brawurowa akcja Policji! 10 radiowozów na sygnale!! Drukuj Email
Wpisał: "U Trzech Braci"   
11.01.2021.

Brawurowa akcja Policji! 10 radiowozów na sygnale!!

https://prawy.pl/112282-szok-30-policjantow-w-akcji-w-cieszynie-czy-to-reakcja-na-terrorystow-nie-przyjechali-bo-otwarto-restauracje-wideo/

      W Cieszynie miała miejsce akcja około 30 policjantów. Na Placu Teatralnym stanęło około 10 radiowozów na sygnale. Nie doszło jednak do żadnego napadu ani podłożenia bomby, nikt też nie wziął zakładników. Powodem tak ostrej i spektakularnej interwencji było otwarcie restauracji.

======================

W całej Polsce mniej lub bardziej oficjalnie przeróżne firmy otwierają się, mimo bezprawnych i bezsensownych rozporządzeń rządu i narracji o śmiercionośnej pandemii zabójczego koronawirusa. Wśród nich jest restauracja "U Trzech Braci" w Cieszynie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, restauracja została wczoraj otwarta. Szybko przybyło sporo klientów.

- Oznacza to, że będziecie mogli znów przyjść i zjeść normalnie jak ludzie w naszej restauracji - napisano na Facebooku restauracji.

Około godz. 17 na miejsce przyjechało 10 radiowozów na sygnale. Grupa 30 policjantów otoczyła restaurację. Jak podkreślał właściciel, zgodnie z wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu nie można nakładać kar i zakazywać działalności na podstawie rozporządzenia.

Ostatecznie policjanci wycofali się i odjechali. Interwencję w sprawie użycia ogromnych sił policji niczym do uzbrojonej grupy terrorystycznej zapowiedział poseł... Lewicy, Przemysław Koperski.

- Do 3Braci skierowano ok. 30 os. oddział @PolskaPolicja - i 10 radiowozów by podjąć próbę legitymowania kilku klientów lokalu ! Jestem na miejscu - Policja właśnie wycofała się z Restauracji# i okolic Teatru, jutro będę wnioskował o wyjaśnienia do KWP w Katowicach - napisał na Twitterze.

Zmieniony ( 11.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.