Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow Bar w Nowej Hucie otwarty dla klientów. Można tam zjeść na miejscu mimo rządowego zakazu
Thursday 21 January 2021 15:04:19.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bar w Nowej Hucie otwarty dla klientów. Można tam zjeść na miejscu mimo rządowego zakazu Drukuj Email
Wpisał: Marcin Pierzchała, właściciel baru.   
13.01.2021.

Bar w Nowej Hucie otwarty dla klientów. Można tam zjeść na miejscu mimo rządowego zakazu

Piotr Tymczak https://gazetakrakowska.pl/krakow-bar-w-nowej-hucie-otwarty-dla-klientow-mozna-tam-zjesc-na-miejscu-mimo-rzadowego-zakazu/ar/c1-15386277


Bar "Na Żółto i Na Niebiesko" w Nowej Hucie mimo rządowego zakazu nie obawia się podawać klientom potrawy do stołu.

Zobacz galerię (10 zdjęć)


Bar "Na Żółto i Na Niebiesko" na osiedlu Teatralnym 3 jest otwarty. Mimo rządowych zakazów związanych z pandemią koronawirusa właściciel lokalu mówi, że można tam zjeść posiłek na miejscu przy stoliku.


"Drodzy nasi goście, klienci i smakosze, ci duzi i ci mali - stało się! Mamy tego dość, mówimy zakazom stop! Nie chcemy dalej żyć w odizolowaniu. Mimo że nasz bar był cały czas czynny dla was mimo zakazów, to miło nam wszystkich poinformować, że otwieramy się na nowo. Nasza piękna odnowiona sala czeka z utęsknieniem. Z przyjemnością i uśmiechem na twarzy przywitamy każdego z was. Czekają przepyszne posiłki i napoje. Serdecznie zapraszamy do baru" - można przeczytać na facebookowym profilu baru "Na Żółto i Na Niebiesko".

Kraków. Restauracja "Wesołe gary" - mimo zakazu - otwiera lo...


Zobacz galerię (8 zdjęć)


- Bar jest otwarty przez cały czas. Przychodzą klienci i jedzą przy stolikach. Ogłosiliśmy ponowne otwarcie, aby zaznaczyć, że dołączamy do akcji restauratorów i przedsiębiorców. Niektórzy obawiają się otworzyć swoich lokali. Moim zdaniem nie ma podstaw prawnych, by zakazać nam prowadzenia działalności baru ze sprzedażą posiłków do spożycia na miejscu - mówi Marcin Pierzchała, właściciel baru.

Przypomnijmy, że poprzez rozporządzenie rząd z powodu pandemii koronawirusa wprowadził zakaz spożywania posiłków w restauracjach i lokalach gastronomicznych. Można jedynie tam sprzedawać jedzenie na wynos. - Na mój stan wiedzy rozporządzenie nie jest wystarczającym działaniem prawnym, które mogłoby zakazać normalnego funkcjonowania baru - uważa Marcin Pierzchała.

Zmieniony ( 13.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.