Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi arrow Kobieta 59 lat zmarła po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Na nic nie chorowała
Tuesday 09 March 2021 01:25:07.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kobieta 59 lat zmarła po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Na nic nie chorowała Drukuj Email
Wpisał: Szumowski?   
19.02.2021.

Kobieta 59 lat zmarła po przyjęciu szczepionki na COVID-19.

Na nic nie chorowała

2021-02-17 https://www.eska.pl/slaskie/mieszkanka-powiatu-tarnogorskiego-zmarla-po-przyjeciu-szczepionki-na-covid-19-media-na-nic-nie-chorowala-aa-tbRw-mfx7-3BFL.html

Nie żyje kolejna osoba z województwa śląskiego, która wcześniej została zaszczepiona przeciw COVID-19. W najnowszym rządowym raporcie dotyczącym Niepożądanych Odczynów Szczepiennych możemy znaleźć informację o mieszkance powiatu tarnogórskiego, której zgon odnotowano 11 lutego. Jak podaje lokalny portal tarnogorski.info., kobieta miała 59 lat i na nic nie chorowała.

Mieszkanka powiatu tarnogórskiego zmarła po szczepieniu przeciw COVID-19

W najnowszym raporcie dotyczącym Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych możemy znaleźć informację o zgonie mieszkanki powiatu tarnogórskiego. Kobieta wcześniej została zaszczepiona przeciw COVID-19. Już po przyjęciu szczepionki zaczęły się u niej pojawiać

  • duszności,

 ból w klatce piersiowej,


  • ogólne osłabienie.

 

 

- Zgon nastąpił 11.02.2021 o godz. 19.15 - czytamy w rządowym raporcie dotyczącym NOP. Jak ustalił lokalny portal tarnogorski.info., kobieta miała 59 lat i pracowała w Domu Opieki Społecznej.

- Nie miała żadnych chorób. Ostatnio, na co bardzo się skarżyła, to ból kręgosłupa. Była energiczna i zawsze pełna wigoru, prowadziła aktywny tryb życia. Uwielbiała gotować, pracować w ogrodzie - podaje portal.

Zgon po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 to rzadkość

Według danych przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia, w Polsce pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 podano już 2,2 milionom osób. Od pierwszego dnia szczepienia do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 1950 niepożądanych odczynów poszczepiennych, z czego 1635 miały charakter łagodny - czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia.

W Polsce zmarło do tej pory kilkanaście osób, które przyjęły szczepionkę. W zdecydowanej większości przypadków nie ma pewności, że bezpośrednią przyczyną zgonu było właśnie podanie dawki przeciwciał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mieszkańcy Siemianowic Śląskich i Lublińca zmarli po zaszczepieniu przeciw COVID-19. Rodzina nie zgadza się na sekcję zwłok

================================

Mail:

To jest dokładnie ruska ruletka: Tam pijani oficerowie ładują do rewolweru jedną kulę [na siedem możliwości] – delikwent zakręca bębenek i strzela sobie w łeb. Jak ma szczęście- przeżyje.

Teraz- Możesz żyć spokojnie, a możesz się zaszczepić..

Zmieniony ( 19.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.