Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Sensacyjne oświadczenie agenta Bolka!
Tuesday 28 January 2020 01:22:28.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Sensacyjne oświadczenie agenta Bolka! Drukuj Email
Wpisał: Kapitan Nemo   
26.02.2011.

Sensacyjne oświadczenie agenta Bolka!

 

Lech Wałęsa wystąpił we wczorajszej "Kropce nad i" w TVN24. Wałęsa stwierdził, że to Lech Kaczyński i jego otocznie są winni katastrofy pod Smoleńskiem :"Prezydent Kaczyński nie powinien był organizować pielgrzymki do Katynia, naraził ludzi – to jest jego wina, walka i konfrontacja, rozpoczęcie kampanii od pokazania się w Katyniu" – powiedział Wałęsa.

W związku z tą wypowiedzią, w dniu dzisiejszym do agencji prasowych dotarło sensacyjne oświadczenie agenta Bolka, które przytaczamy w całości:

„W związku z wypowiedziami Lecha Wałęsy na temat winnych katastrofy pod Smoleńskiem – które to wypowiedzi potwierdzają postępujące skretynienie byłego przewodniczącego „Solidarności” – oświadczam, że z obecnym Lechem Wałęsą nie mam nic wspólnego. Oświadczam, że w przypadku dalszych, podobnych wypowiedzi, naruszających moje dobre imię – sprawę skieruję do sądu”.

Podpisano: Agent Bolek

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.