Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jak rządzące świrusy zabijają ludzi. Wiosna 2021 arrow Niemcy "ostrzegają" PiS, że zmuszanie dzieci do "szczepień" nie będzie tolerowane !
Tuesday 21 September 2021 03:58:41.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Niemcy "ostrzegają" PiS, że zmuszanie dzieci do "szczepień" nie będzie tolerowane ! Drukuj Email
Wpisał: Matka Kurka   
02.06.2021.

 

 

Niemcy ostrzegają PiS, że zmuszanie dzieci do "szczepień" nie będzie tolerowane !

Matka Kurka https://www.kontrowersje.net/niemcy-ostrzegaja-pis-ze-zmuszanie-dzieci-do-szczepien-nie-bedzie-tolerowane/


      O tym, że upadły rząd „Zjednoczonej Prawicy” upadnie jeszcze niżej i wbrew nauce oraz przesłankom medycznym, dokona eksperymentu na dzieciach, pisałem od kilku tygodni. Było jasne, że po spotkaniu Morawieckiego z szefem Pfizera, podczas którego Polska jako jeden z czterech krajów pozwoliła firmie użyć dzieci w roli myszek laboratoryjnych, kolejna faza „szczepień” jest przesądzona. Wczoraj Komisja Europejska zatwierdziła rekomendację EMA i dziś pośpiesznie Dworczyk z Niedzielskim i Czarnkiem zwołali konferencję, aby szerzyć nową propagandę, przy pomocy tych samych środków. Jeszcze przed „szczepieniami” rząd PiS zrobi wszystko, aby poszczuć dzieci i rodziców „zaszczepionych”, na niezaszczepionych. Można być więcej niż pewnym, że tak się stanie, dodatkowo będzie wywierana presja ze strony „przerażonych nauczycieli”, dziadków i tak dalej, bo przecież „szczepimy się dla innych, nie dla siebie”.

W całym tym obrzydliwym szaleństwie nikt nie będzie pamiętał, że Komisja Europejska kwestię „szczepienia” dzieci w pełni pozostawia państwom członkowskim. Nie ma żadnej odgórnej decyzji, każdy kraj członkowski swobodnie może decydować o tym, czy chce, czy nie chce poddawać dzieci medycznym eksperymentom. Szkoda też strzępić klawiaturę na takie informacje, że „badania” na dzieciach trwały zaledwie parę miesięcy i dotyczyły tylko 1000 dzieci, z czego siedmioro przeszło ciężki NOP. Dlaczego te informacje nie mają większego znaczenia? Odpowiedź jest brutalna, ale prosta, ponieważ wyznawcy produktów marketingowych, które mylą ze szczepionkami przebadanymi klinicznie, nie bazują na wiedzy, oni sobie tylko i wyłącznie wiedzą wycierają buzie. Decyzje o „szczepieniu” będą podejmowane dokładnie w taki sam sposób jak wcześniej, na złość i z pogardą dla „szurów”, w związku z wyjazdem na wakacje i urodzinami dziadków nie widzianych od półtora roku. Paradoks polega na tym, że ta grupa szaleńców nie jest większością, jednak tak jest przedstawiana, bo wspiera ją całe zaplecze „eksperckie”, polityczne i medialne.

Dzień w dzień najwięksi obrońcy konstytucji, praw człowieka i antyfaszyści, domagają się segregacji i traktowania niezaszczepionych jak trędowatych, czy jak „mniejszość narodową” roznoszącą tyfus. Głosy te są całkowicie bezkarne, nie zajmuje się nimi policja i prokuratura w związku z „mową nienawiści”, nie reaguje ani RPO, ani RPD. Po prostu niezaszczepionych można gnoić, jest na to polityczne, medialne i „medyczne” przyzwolenie, jak również zapotrzebowanie. Politycy udają, że nie dostrzegają tego szantażu i nomen omen „przemysłu pogardy”, a gdy jakimś cudem padnie pytanie o takie praktyki, to odpowiadają sztampowo o solidarności społecznej. Polska jest absolutnym pionierem w „szczepieniu” wszystkim i wszystkich, pod tym względem Niemcy zostają daleko w tyle, nie wspominając o krajach, które w związku z NOP zrezygnowały ze „szczepionek” AstraZeneca i J&J. Tak zachowuje się „obóz patriotyczny” i wszystkie decyzje podejmuje wyłącznie z klucza politycznego, używając przy tym najpodlejszej propagandy opartej na szczuciu ludzi.

Jaki to wszystko ma związek z Niemiecką presją wywieraną na PiS? Od początku „pandemii” rząd Morawieckiego idzie krok w krok z decyzjami Berlina, wsłuchuje się w każde słowo Merkel i postępuje zgodnie z wytycznymi. Parę dni temu kanclerz Angela Merkel wydała w kwestii „szczepienia” dzieci jasny i zdecydowany komunikat:

Ważnym przesłaniem dla wszystkich rodziców jest: szkoła nie zależy od kwestii szczepień” – powiedziała. „Nie powinno być żadnego pośredniego przymusu wobec rodziców. Nie mamy obowiązku szczepienia”. Źródło: https://www.politykazdrowotna.com

Wykonać i odmaszerować, niemieckie pachołki z PiS!

=============

mail:

"Niemcy ostrzegają PiS, że zmuszanie dzieci do "szczepień" nie będzie tolerowane!"

Ten tytuł jest o tyle mylący, że Niemcy ostrzegają co najwyżej pośrednio, własnym przykładem.

PiS tego nawet nie zauważy. 

A może i Merkel jest zadowolona z tego, że to nie Niemcy pełnią rolę Mengelego.

Zmieniony ( 02.06.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.