Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 123 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Uśmiechnięta twarzyczka BESTII, która morduje arrow Cywilizacja głupków
Friday 22 October 2021 19:26:02.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Cywilizacja głupków Drukuj Email
Wpisał: Ewa Działa-Szczepańczyk   
10.06.2021.

 

 

Cywilizacja głupków

Ewa Działa-Szczepańczyk

Ciągle mnie zadziwia plastyczność naszego gatunku - nie ta związana z przystosowaniem do warunków środowiska – bo ta jest oczywista, ale ta związana z łatwością z jaką przy pomocy zmasowanej propagandy i pseudoedukacji, można z nas robić idiotów i to idiotów broniących swojego statusu jak niepodległości. Być może ta nasza wyjątkowość wśród stworzeń zamieszkujących Ziemię, przede wszystkim w tym ostatnim się przejawia (bycie głupkiem w świecie zwierząt zwyczajnie się nie kalkuluje, bowiem dobór naturalny szybko eliminuje taką przyrodniczą anomalię).

Czy należy się tą naszą gatunkową słabością przejmować? Zdecydowanie TAK, ponieważ w obecnej dobie zmagamy się z nią już w skali globalnej. Dotyka ona przede wszystkim społeczeństwa państw zaliczanych do tzw. cywilizacji zachodniej, ale nie tylko (patrz Chiny).

Kiedyś każda wieś posiadała swojego „etatowego” głupka. Można było się z niego ponabijać, można było jego kosztem poprawić sobie nastrój. Wprowadzał on jednak pewien koloryt do lokalnej społeczności i był traktowany przez większość z pobłażaniem - przez wzgląd na swoją niepoczytalność i niską szkodliwość. W obecnej dobie - to głupki nadają ton (patrz - masowe uwiedzenie „pandemią”), a ci roztropni i myślący zaczynają stanowić mniejszość. Niestety ci ostatni nie są traktowani z pobłażaniem, o nie !

Elity decyzyjne „cywilizowanych” państw, produkując masowo rodzimych głupków, kalkulują, że dzięki temu będzie im łatwiej nimi zarządzać i wykorzystywać do realizacji swoich „szlachetnych” celów „naprawiania” świata. Jednak, zgodnie z prawidłem przyrodniczym, które ciągle jeszcze obowiązuje na naszej planecie, masowe ogłupianie to działanie samobójcze i nie wyjdzie rodzajowi ludzkiemu na zdrowie. Zdaje się, że w takiej sytuacji, los większości przedstawicieli naszego gatunku jest już przesądzony.

Zmieniony ( 10.06.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.