Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Ciesz się, staruszku! Kanclerz Niemiec zapowiedziała "szczepienia odświeżające"
Thursday 21 October 2021 11:42:47.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Ciesz się, staruszku! Kanclerz Niemiec zapowiedziała "szczepienia odświeżające" Drukuj Email
Wpisał: Kanclerz Niemiec - Angela Merkel   
13.06.2021.

Ciesz się, staruszku!

Kanclerz Niemiec zapowiedziała "szczepienia odświeżające"

12.06.2021 https://prawy.pl/114437-skandal-kanclerz-niemiec-zapowiedziala-szczepienia-odswiezajace/


Kanclerz Niemiec - Angela Merkel już teraz zapowiedziała tzw. szczepienia odświeżające. Kto dokładnie będzie je przyjmować?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że już niedługo przyjmiemy kolejne dawki szczepionek przeciw COVID-19. Kanclerz Niemiec Angela Merkel już teraz zapowiedziała, że jesienią Niemców czekają tzw. szczepienia odświeżające. 

"Nie możemy zapominać, że koronawirus nie zniknął, a teraz najbardziej martwi nas tak zwany wariant Delta (indyjski – red.), który rozprzestrzenił się w Wielkiej Brytanii” -powiedziała Merkel. 

To jednak nie wszystko. 

Mamy przed sobą lato, które daje wiele możliwości, ale nie możemy być beztroscy, musimy bardzo uważnie przyglądać się sytuacji -zaznaczyła. 

Dodała, że tzw. szczepienia odświeżające będą dotyczyły głównie osób starszych. 

Zmieniony ( 13.06.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.