Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow z drgawek molocha UE 20+ arrow Stańmy z Węgrami, stańmy z węgierskimi dziećmi i w obronie prawa rodziców do edukacji swoich dzieci
Sunday 26 September 2021 12:56:26.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Stańmy z Węgrami, stańmy z węgierskimi dziećmi i w obronie prawa rodziców do edukacji swoich dzieci Drukuj Email
Wpisał: Dr. Renata Farago, CitizenGO   
30.07.2021.

 

 

Stańmy z Węgrami, stańmy z węgierskimi dziećmi i w

obronie prawa rodziców do edukacji swoich dzieci!

"Dr. Renáta Faragó, CitizenGO" <petycje@citizengo.org>


Mój kraj, Węgry, stanął w ostatnich kilku tygodniach w obliczu zaciekłych ataków, ponieważ chcemy chronić nasze dzieci przed seksualizacją oraz indoktrynacją ideologią ruchu LGBTQ w szkołach, przedszkolach, w dostępnych dla dzieci mediach.


Komisja Europejska wszczyna postępowanie w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego przeciwko Węgrom w związku z węgierską ustawą o ochronie dzieci!

Proszę Was: stańcie z Węgrami, stańcie z węgierskimi dziećmi i stańcie w obronie prawa rodziców do edukacji swoich dzieci!

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ

https://citizengo.org/pl/fm/203875-popieramy-wegry-chroniace-dzieci-przed-indoktrynacja-lgbtq?dr=423139::d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e&utm_source=em&utm_medium=e-mail&utm_content=em_btn&utm_campaign=PL-2021-07-29-Local-FM-PB-203875-Support_Hungary.01_AA_Launch&mkt_tok=OTA3LU9EWS0wNTEAAAF-kmnlSUnzSUNc3bYof3G25Kjw_MwDnj7CCEmdRgmremKpHb2T-buUZNu0RlwFjUKVknHH8guY7j4JVyLALp6m9TJly_iYNL0hwgIh0RTR7crm3qW7

====================

Sz.P. Mirosław Dakowski,

nazywam się Renáta Faragó i jestem doktorem medycyny oraz menedżerem kampanii CitizenGO na Węgrzech.
Proszę Państwa o pomoc, ponieważ nasz kraj i nasze dzieci są atakowane przez radykalnych globalistów i aktywistów ruchu LGBTQ.

Jaki jest powód? Chcemy na Węgrzech chronić nasze dzieci przed seksualizacją oraz indoktrynacją ideologią ruchu LGBTQ w szkołach, przedszkolach, w dostępnych dla dzieci mediach.

Jestem matką dwójki małych dzieci i muszę Państwu powiedzieć, że jestem zaniepokojona coraz groźniejszymi atakami grup LGBTQ, aby dokonać swoistego "prania mózgów" naszych dzieci i podmienić im podstawowe wartości, istotę ludzkiej natury, a także zainfekować kłamstwami o podstawowych faktach biologicznych.

Bardzo proszę podpisać naszą petycję i wesprzeć nasze wysiłki w ochronie dzieci na Węgrzech. Potrzebujemy Państwa wsparcia, bo jesteśmy atakowani na wielu polach za pomocą ogromnej kampanii medialnej i politycznej, po uchwaleniu nowej węgierskiej ustawy o ochronie dzieci:

 • Przewodnicząca Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen, powiedziała - „ten węgierski projekt ustawy, to wstyd".

 • Parlament UE przyjął rezolucję wzywającą Komisję do natychmiastowego podjęcia działań prawnych poprzez wszczęcie przeciwko Węgrom przyspieszonego postępowania w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego UE w związku z tą ustawą.

 • Komisja Europejska wstrzymuje zatwierdzenie węgierskiego planu odbudowy (7,2 mld euro) z powodu naszej ustawy o ochronie dzieci.

 • Z dniem wejścia w życie ustawy, Komisja Europejska (tak, to niewiarygodne, czego dopuszcza się organ wykonawczy UE) uruchomiła sfinansowaną przez siebie stronę internetową nt. ideologii LGBTQ, która służy indoktrynacji uczniów na Węgrzech.

 • Holenderski premier, Mark Rutte, powiedział, że "długoterminowym celem jest rzucenie Węgier na kolana w tej kwestii", a same Węgry "nie mają już żadnego interesu w byciu członkiem Unii Europejskiej".

 • Zachodnie media nieustannie opowiadają kłamstwa o naszym nowym prawie i o nas, którzy chcemy chronić dzieci przed indoktrynacją ideologią LGBTQ.

Przyjrzyjmy się jednak faktom, a nie fałszywym pogłoskom na ten temat. Oto kilka cytatów o istotnych aspektach nowej węgierskiej ustawy o ochronie dzieci..: • "Dla ochrony celów określonych w niniejszej ustawie oraz ochrony dzieci, zabronione jest udostępnianie osobom, które nie ukończyły osiemnastego roku życia treści, które mają charakter pornograficzny lub przedstawiają seksualność w sposób propagujący samoidentyfikację płci niezgodnie z płcią ustaloną przy urodzeniu, zmianę płci lub homoseksualizm."

 • Zajęcia, programy szkolne i przedszkolne "nie mogą mieć na celu propagowania samoidentyfikacji płci niezgodnie z płcią ustaloną w chwili urodzenia, zmiany płci lub homoseksualizmu."

 • "Programy zalicza się do kategorii V ("nieodpowiednie dla widzów poniżej osiemnastego roku życia"), jeżeli mogą wywierać negatywny wpływ na fizyczny, umysłowy lub moralny rozwój małoletnich, w szczególności w wyniku eksponowania jako głównego elementu przemocy, propagowania lub przedstawiania rozbieżności w samoidentyfikacji płci niezgodnie z płcią określoną w chwili urodzenia, zmiany płci, homoseksualizmu, bezpośredniego, naturalistycznego przedstawiania ludzkiej seksualności."

Jak widać, pomimo faktu, że lobby LGBT wydaje się przejmować większość instytucji międzynarodowych i coraz więcej rządów krajowych, prawda oraz prawo Węgier jest nadal po stronie dzieci i ich prawa do życia i dojrzewania w świecie wolnym od seksualizacji i szkodliwych dla ich rozwoju przekazów.

Warto zauważyć, że Konstytucje i Traktaty wielu instytucji międzynarodowych, takich jak UE i ONZ, formalnie się przecież nie zmieniły i nadal chronią prawo naturalne, które zawsze powinno chronić prawdę i mieć na celu dobro wspólne:

 • "Szanuje się prawo rodziców do zapewnienia wychowania i nauczania dzieci zgodnie z ich przekonaniami religijnymi, filozoficznymi i pedagogicznymi". Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej art. 14.

 • "Państwa-Strony będą zachęcały do opracowania odpowiednich wytycznych w celu ochrony dziecka przed informacjami i materiałami szkodliwymi dla jego dobra." Konwencja ONZ o prawach dziecka art. 17 e

Dlatego właśnie teraz, bardzo proszę - jeśli tak samo jak ja chcą Państwo chronić najmłodszych - wesprzeć nasze wysiłki w ochronie dzieci na Węgrzech przed agresywną seksualizacją i propagandą LGBTQ.

Pozwólcie mi Państwo również podzielić się odrobiną historii, jak doszliśmy do tego punktu, w którym to prawo stało się konieczne... bo być może doświadczyliście tego typu sytuacji również w swoich krajach...

CitizenGO pracowało ciężko przez ostatnie kilka lat, aby podnieść społeczny poziom świadomość na temat celów i metod działania lobbystów LGBTQ, którzy kierują swoje akcje do coraz młodszych dzieci na Węgrzech.

90,000 Węgrów poparło petycję CitizenGO przeciwko pierwszej "książce z bajkami LGBTQ" wydanej w języku węgierskim, która zawierała opowieści oparte na wątkach homoseksualnych i transgenderowych, a nawet opisywała zmianę płci... (kobieta staje się mężczyzną, a następnie rozpoczyna homoseksualny związek, wychowując dzieci w nim dzieci…)

Ale, co jest naprawdę zdumiewające???? Ta książka została wydana razem z towarzyszącymi jej programami lekcji na tematy LGBTQ dla szkół i przedszkoli!

Tak więc, nieskrywanym celem autorów było seksualizowanie i indoktrynowanie naszych najmłodszych propagandą LGBTQ!

Po opublikowaniu tej książki węgierscy rodzice poczuli, że musimy coś zrobić, aby chronić nasze dzieci przed indoktrynacją. Zwróciliśmy się więc do rządu i parlamentu o ochronę dzieci przed treściami LGBT w przedszkolach, w szkołach i w mediach.

Ale ta tak zwana "książka z bajkami LGBTQ" nie była jedyną niepokojącą rzeczą.

Lewicowe organizacje pozarządowe forsowały również program LGBTQ dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych poprzez programy tzw. kompleksowej edukacji seksualnej.

Na przykład, jedna z lewicowych organizacji uruchomiła program seksualizacji dziesięcioletnich dzieci zawierający ideologiczny, indoktrynujący przekaz: "Nasza tożsamość płciowa nie jest w najmniejszym stopniu związana z naszą płcią biologiczną".

Jeśli to nie jest „pranie mózgu” najmłodszych, to co nim jest?!

Następnie, w maju tego roku, wydana została zawierająca homoseksualne treści, propagandowa książeczka z obrazkami dla 2-3 letnich maluchów, pokazująca im dwóch mężczyzn budzących się rano obok siebie w łóżku, jako tzw. tęczowych „ojców".

Wiem, że na zachodzie Europy takie rzeczy stają się coraz bardziej powszechne. Doceniamy i

popieramy wszystko, co robicie w swoim kraju, aby temu zapobiec.

Wierzę jednak, że tutaj, w Europie Środkowej, wciąż mamy duże szanse na powstrzymanie lobby LGBT, które chce indoktrynować i deformować dzieciństwo naszych dzieci.

I jeśli uda nam się nie ugiąć tej ideologicznej kolonizacji, może to pomóc rodzicom, na Zachodzie, wrócić do normalności. Bo ten ideologiczny obłęd nie może przecież trwać wiecznie...

Bardzo proszę o podpisanie petycji i wsparcie Węgier w ochronie dzieci przed seksualizacją i praniem mózgów przez lobby LGBTQ!

Bardzo dziękuję za okazanie wsparcia dla dzieci z mojego kraju i dla wszystkich dzieci na świecie. Powstrzymanie tej masowej indoktrynacji będzie wymagało od nas wszystkich wzajemnego wsparcia! Niech Pan Bóg błogosławi i chroni również Państwa dzieci i Państwa rodziny!

Dr. Renáta Faragó z całym zespołem CitizenGO

--

Więcej informacji:

90 tys. osób protestowało w ubiegłym roku przeciwko książce z bajkami LGBTQ dla dzieci wydanej razem z załączonymi do niej programami lekcji dla szkół i przedszkoli.

https://citizengo.org/hu/fm/182339-vegye-le-kinalatabol-az-lmbtq-mesekonyvet-pagony-gyerekkonyvesbolt-tobbi-arusitohely

Wezwaliśmy węgierski rząd do ochrony dzieci przed treściami LGBTQ dla dorosłych

https://citizengo.org/hu/fm/182746-vilagos-jogszabalyokkal-vedjek-gyermekeket-felnott-lmbtq-tartalmaktol

Węgierski program edukacji seksualnej okłamuje dzieci w kwestii ich płci i tożsamości

http://web.archive.org/web/20200805043647/https://yelon.hu/2018/01/20/gender-tarsadalmi-es-biologiai-nem/

Zmieniony ( 30.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.