Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 134 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Uśmiechnięta twarzyczka BESTII, która morduje arrow Dzieci karmione piersią zaszczepionych matek miały zakrzepy krwi. Niektóre zmarły.
Thursday 16 September 2021 22:48:39.40.
migawki

Sobota:  Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas zalać w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dzieci karmione piersią zaszczepionych matek miały zakrzepy krwi. Niektóre zmarły. Drukuj Email
Wpisał: Brian Shilhavy z "Health Impact News"   
12.09.2021.

Szczepienia i niemowlęta.

Dzieci karmione piersią zaszczepionych matek miały

zakrzepy krwi. Niektóre z nich zmarły.

Zygmunt Białas - 12.09.2021. https://zygumntbalas.neon24.pl/post/163539,szczepienia-i-dzieci-12-09-2021

Według amerykańskiej bazy danych Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS) dwoje dzieci zmarło wkrótce po tym, jak ich matki zostały zaszczepione. W obu przypadkach dzieci były karmione piersią. Kilka innych niemowląt karmionych piersią doznało uszkodzeń, czasami zagrażających życiu takich jak zatory naczyniowe, wstrząsy alergiczne, wysoka gorączka i inne objawy po szczepieniu ich matek.

Sześciotygodniowe niemowlę z Nowego Meksyku nagle dostało wysokiej gorączki dwa tygodnie po pierwszym szczepieniu matki szczepionką Pfizer. Badania wykazały zablokowanie naczyń krwionośnych, w tym tętnic wieńcowych. Zmarło po kilku tygodniach leczenia z objawami podobnymi do choroby Kawasaki.
      W drugim przypadku, pięciomiesięczne niemowlę zachorowało po tym, jak matka została zaszczepiona drugą dawką szczepionki Pfizer. Miało wysypki skórne i wysoką gorączkę. Matka zabrała je do szpitala, gdzie stwierdzono zatory małych naczyń tętniczych. Niemowlę trafiło do szpitala, ale wkrótce potem zmarło.
Można przypuszczać, że istnieje potencjalnie ogromna liczba niezgłoszonych przypadków o podobnym charakterze. Odsetek przypadków działań niepożądanych faktycznie zarejestrowanych w oficjalnych bazach danych jest na ogół niski; na przykład w wyniku analizy danych zgromadzonych w latach 2007-2009 stwierdzono, że tylko 1% rzeczywistych działań niepożądanych jest zgłaszanych do bazy danych VAERS.
        Brian Shilhavy z portalu internetowego "Health Impact News" przeszukał bazę danych VAERS i natrafił na kolejne 94 przypadki chorych niemowląt, których matki otrzymały szczepionkę Covid. Niektóre sprawozdania można obejrzeć na stronie internetowej. Objawy wahały się od wysokiej gorączki, drgawek, wymiotów, biegunki i wysypki skórnej do krwawienia i zakrzepów krwi.

W jednym przypadku dziecku wypadły wszystkie włosy. Jedna matka zgłosiła niebieskawe przebarwienie mleka, a u innych przepływ mleka całkowicie ustał. Pomimo alarmującego nagromadzenia incydentów, amerykański odpowiednik Christiana Drostena, Anthony Fauci, radzi zaszczepionym matkom, aby kontynuowały karmienie piersią swoich dzieci, mówiąc, że jest to "dobry pomysł", ponieważ rzekomo przenosi przeciwciała na dziecko.
Przekazywanie niemowlęciu białek kolcowych zaszczepionej matki? - Osoby zaszczepione stają się niejako bioreaktorem: komórki ciała zaczynają produkować białka kolców. Przypadki chorych niemowląt ponownie sugerują, że te białka kolczaste mogą również przedostawać się do mleka matki poprzez krwiobieg i w ten sposób być wchłaniane przez niemowlę, co może prowadzić do skutków ubocznych i objawów porównywalnych z tymi występującymi u osób zaszczepionych.

https://report24.news/schockmeldungen-in-us-datenbank-babys-von-stillenden-geimpften-muettern-erlitten-blutgerinnsel/

Zmieniony ( 12.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.