Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień morderców [2021] arrow Współsprawcy zbrodniczego lockdownu domagają się pieniędzy
Tuesday 21 September 2021 05:14:40.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Współsprawcy zbrodniczego lockdownu domagają się pieniędzy Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
14.09.2021.

 

 

Współsprawcy zbrodniczego lockdownu domagają się pieniędzy


CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2021/09/14/wspolsprawcy-zbrodniczego-lockdownu-domagaja-sie-pieniedzy/


      Wykonywali „tylko rozkazy” – polecenia służbowe z powodu których ludzie umierali pod drzwiami placówek medycznych. Odmawiali przyjazdu do umierających osób, nie przyjmowali ciężko chorych do szpitali, odwlekali diagnostykę i zabiegi operacyjne.

Dziś domagają się pieniędzy.

Degeneraci, którzy złamali przysięgę Hipokratesa powinni zostać pozbawieni prawa wykonywania zawodu, najbardziej gorliwi ukarani długoletnim więzieniem, a w przypadkach drastycznych przywróconą do kodeksu karą śmierci. Mam na myśli kastę zimnookich konowałów oraz ich upośledzonych moralnie pomocników.

W wyniku ich zbrodniczego zaniechania życie utraciło ponad 100 tys. osób.

Tragiczna sytuacja w Służbie Zdrowia.

       Wielu pacjentów wciąż nie jest diagnozowanych i leczonych w horyzoncie czasowym umożliwiającym wyleczenie i uratowanie życia. NFZ bardzo często nie płaci za usługi medyczne, lub płaci przysłowiowe grosze, co jest działaniem na szkodę osób hospitalizowanych, którym placówki medyczne odmawiają pełnego zakresu świadczeń medycznych. W takich okolicznościach zaczął się kolejny „strajk medyków”. Wydarzenie na poły teatralne, na poły spontaniczne.

Wśród zgłaszanych postulatów brakuje najważniejszego – przywrócenia standardu leczenia, który został zniesiony przez rząd PiS z powodu ogłoszonej przez globalistów pandemii. Wśród zgłaszanych postulatów nie usłyszałem do tej pory głosów biorących w obronę zatruwane „szczepionkami” C19 dzieci oraz krzywdzonych dorosłych pacjentów gnębionych zakazem leczenia covidowej infekcji skutecznymi preparatami typu Amantadyna i Iwermektyna.

Nie dam się nabrać na „armatnie mięsko” – młodych rezydentów, którzy eksponują swoją krzywdę przed telewizyjnymi kamerami. Część z nich bez słowa sprzeciwu i refleksji już się wdrożyła w nikczemny proceder szczepionkowego terroryzmu, popierając postulat represji wobec osób dbających o swoje zdrowie, a tym samym nie chcą mieć toksyny “białka kolczastego” we krwi pochodzącego z preparatów, które nie zapobiegają:

  • Zarażeniom

  • Chorobie

  • Powodują powikłania i śmierć


Zwierzenia rezydenta/Śmierć zamieniła kosę na respirator/


Zmieniony ( 14.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.