Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Ruch Obywatelskiego Nieposłuszeństwa arrow Czas wstać, za pół roku będzie za późno!
Tuesday 19 October 2021 13:43:54.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Czas wstać, za pół roku będzie za późno! Drukuj Email
Wpisał: Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich   
27.09.2021.

Czas wstać, za pół roku będzie za późno!

https://wolnemedia.net/czas-wstac-za-pol-roku-bedzie-za-pozno/ 26.09.2021

W sobotę 25 września w Siemianowicach Śląskich powstał ogólnopolski ruch społeczny Polska Jest Jedna. Jest to próba zintegrowania wszystkich środowisk wolnościowych w Polsce. Głównym założycielem ruchu jest Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich.

Dzisiaj jest czas, kiedy każdy z nas musi wstać z fotela. To jest ten moment, za pół roku będzie już za późno. Nie będziemy mówili o wolnej Polsce, nie będziemy mówić o wolny świecie. Dzisiaj musimy się zmobilizować siłą milionów Polaków i powiedzieć segregacji sanitarnej nie. Dzisiaj musimy się łączyć, za pół roku będzie późno” – zaapelował Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich.

Dzisiaj z miasta Wojciecha Korfantego, z Siemianowic Śląskich płynie głos na całą Polskę, głos oddolny. To właśnie dzisiaj tworzy się siła, której zadaniem będzie rozpalić do działania i połączyć miliony Polaków” – mówił prezydent Rafał Piech. „Do niedawna wszyscy byliśmy rozbici i podzieleni. Dzisiaj nadszedł czas, abyśmy wszyscy połączyli siły i zaczęli działać ponad podziałami. Dlatego, że Polska jest jedna” – dodał.

Dzisiaj widzimy jak Polacy są rozbici i skłóceni, chcą nas podzielić na zaszczepionych i niezaszczepionych. Taki jest cel i takie jest ich działanie, a my takiemu działaniu mówimy stanowcze nie” – powiedział prezydent Piech.

Jesteśmy tutaj dzisiaj aby walczyć o wolność, o nasze prawa. Przede wszystkim po to, żeby walczyć z segregacją sanitarną. Obiecywano nam, że nie będzie przymusu szczepień. A jaka jest różnica pomiędzy przymusem bezpośrednim, a pośrednim? Jeżeli osoba, która boi się i obawia przyjąć ten preparat, już za chwilę będzie miała problemy w pracy, nie będzie mogła wejść do urzędu, szpitala, sklepu, kościoła czy restauracji. Czy to nie jest przymus? To jest przymus pośredni” – oznajmił.

My nie jesteśmy przeciwnikami szczepień, nie byliśmy i nie będziemy. Obawiamy się przyjąć ten preparat, nie wiemy jakie będą konsekwencje, jakie będą skutki za miesiąc, za dwa czy za kilkanaście. Tego nie wiemy” – mówił.

Działamy ponad podziałami i mamy jeden cel. Tym celem jest walka o wolność, o nasze prawa i walka z segregacją sanitarną” – kontynuował swoje wystąpienie włodarz.

Dzisiaj jest czas, kiedy każdy z nas musi wstać z fotela. To jest ten moment, za pół roku będzie już za późno. Nie będziemy mówili o wolnej Polsce, nie będziemy mówić o wolny świecie. Dzisiaj musimy się zmobilizować siłą milionów Polaków i powiedzieć segregacji sanitarnej nie. Dzisiaj musimy się łączyć” – zaapelował Rafał Piech prezydent, Siemianowic Śląskich.

Zmieniony ( 27.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.