Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow w POLSCE 2011 arrow Trzecia opcja: Donald Tusk świadomie działał na szkodę
Wednesday 26 February 2020 07:50:01.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Trzecia opcja: Donald Tusk świadomie działał na szkodę Drukuj Email
Wpisał: prawica   
07.04.2011.

Trzecia opcja: Donald Tusk świadomie działał na szkodę państwa polskiego

http://www.prawica.net/blog/25362 Wnioski z wywiadu dla BCC

Na frondzie artykuł dot. wypowiedzi Donalda Tuska w programie BBC 2 Newsnight.

- Rosjanie ponoszą część winy za katastrofę polskiego samolotu w Smoleńsku, ale się do tego nie przyznają. Rosjanie próbują zatuszować niektóre okoliczności katastrofy, w której zginął Prezydent RP Lech Kaczyński nie z powodu jakichś mrocznych tajemnic, ale ponieważ z reguły niechętnie przyznają się do własnych błędów i słabości.

Szef polskiego rządu dodał, że od początku nie miał większych złudzeń, że rosyjskie dochodzenie będzie obiektywne. Jak zaznaczył rosyjskiej komisji dochodzeniowej MAK jest w oczywisty sposób jednostronny. - Choć raport wyszczególnia bliskie prawdy błędy i zaniedbania polskiej strony, to pomija milczeniem, co także jest oczywiste, odpowiedzialność Rosji – dodał.

A zatem skoro Tusk nie miał złudzeń co do intencji Rosjan, że będą tuszować swoją odpowiedzialność - to dlaczego oddał im śledztwo na wyłączność?

Są dwie możliwości. Albo świadomie działał na szkodę państwa polskiego, albo absolutnie brakuje mu zdolności logicznego myślenia. Trzeciej opcji nie ma.

==========

Jest trzecia opcja: "i" łączące obydwie opcje zamiast "albo".

Marek Bekier

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.