Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Gazem!! arrow Ciepłe posady Gerharda Schrödera
Saturday 31 October 2020 20:19:29.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ciepłe posady Gerharda Schrödera Drukuj Email
Wpisał: arcana   
01.06.2011.

Ciepłe posady Gerharda Schrödera


http://www.portal.arcana.pl/Cieple-posady-gerharda-schrodera,1263.html?utm_source=atom&utm_medium=atom&utm_campaign=atom


Były kanclerz Republiki Federalnej Niemiec coraz bardziej jest doceniany przez swoich rosyjskich mocodawców.
Dawny szef niemieckiego rządu i przewodniczący SPD (Socjaldemokratycznej Partii Niemiec) będzie się starał o stanowisko w Radzie Dyrektorów największego potentata gazu na świecie – Gazpromu. Po zwolnieniu się miejsca w Radzie, Schröder ma szansę znaleźć się we władzach spółki dzięki swojej pracy nad projektem Nord Stream. Przypomnijmy, że na 10 dni przed wyborami do Bundestagu w 2005 roku do Berlina przyjechał Władimir Putin i wraz z kanclerzem Niemiec wyraził poparcie dla budowania bałtyckiego odcinka gazociągu. Wkrótce potem niemiecki polityk dostał propozycję przewodniczenia Komitetowi Akcjonariuszy spółki Gazprom.
Niedawno, 20 maja, Schröder był moderatorem na rosyjskiej konferencji w Sankt Petersburgu, poświęconej „Prawu, jako innowacyjnemu narzędziu do bezpiecznego rozwoju światowego pokoju”, na którym główną rolę pełnił prezydent Dmitrij Miedwiediew. Jeszcze w 2006 roku Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski twierdził, że projekt Nord Stream jest nowym paktem Ribbentrop-Mołotow. Jaki byłby jego dzisiejszy komentarz, gdy pierwsza nitka gazociągu leży już na dnie Bałtyku, a rosyjscy partnerzy troskliwie dbają o swojego niemieckiego pomocnika?
 Źródła: regnum.ru,

Zmieniony ( 01.06.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.