Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 115 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow o ZBOCZEŃCACH II część arrow Francuzi przeciw homo-małżeństwom
Sunday 18 April 2021 23:01:29.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Francuzi przeciw homo-małżeństwom Drukuj Email
Wpisał: www.piotrskarga   
15.06.2011.

Francuzi przeciw ”homo-małżeństwom”

[pederaści i lesbijki mogą liczyć jedynie, tak tam, jak i tu, na promocję ze strony post-komuchów... MD]

2011-06-15 http://www.piotrskarga.pl/ps,7373,2,0,1,I,informacje.html


14 czerwca br. francuskie Zgromadzenie Narodowe odrzuciło projekt ustawy dot. legalizacji "małżeństw homoseksualnych". Przeciw projektowi, przedłożonemu w niższej izbie parlamentu przez socjalistów, zagłosowało 293 deputowanych. Za przyjęciem skandalicznej ustawy było 222 posłów (socjaliści i komuniści). Wcześniej, na początku tego roku Rada Konstytucyjna, stwierdziła, że legalizacja tzw. małżeństw homoseksualnych jest niezgodna z prawem.

Głosowanie poprzedziła nachalna propaganda medialna. Wielokrotnie powoływano się na sondaże opinii publicznej, z których miało wynikać, że za legalizacją tego typu „małżeństw” opowiada się ponad 58 procent społeczeństwa.

Michel Difenbacher z Unii Ruchu Ludowego (UMP) podkreślił, że jego partia zagłosowała wbrew panującej modzie w tej kwestii. – Jesteśmy przeciwko homofobii, ale nie chcemy zmieniać obrazu i funkcji małżeństwa w społeczeństwie – zaznaczył.

Christian Vanneste i Brigette Bareges, również z UMP, zdecydowanie bardziej negatywnie wypowiadali się na temat proponowanej ustawy. Vanneste nazwał związki homoseksualne "aberracją antropologiczną", a Bareges pytał „Dlaczego nie zalegalizować małżeństw ze zwierzętami, czy poligamii?”.

Prezydent Francji, Nicolas Sarkozy, który przedstawiał się przed wyborami jako zwolennik tradycyjnych wartości chrześcijańskich, tuż po objęciu urzędu wezwał do legalizacji sodomii na całym świecie. Teraz, rok przed kolejnymi wyborami opowiedział się przeciw „homo-małżeństwom”, co bardzo zdenerwowało socjalistów.

Homoseksualiści narzekają, że Francja pozostaje w tyle za Holandią, Belgią i Hiszpanią, gdzie tego typu „małżeństwa” są dozwolone. Francuscy pederaści i lesbijki mogą jedynie rejestrować tzw. związki partnerskie, ale nie dają im one prawa np. do dziedziczenia majątku po zmarłym partnerze i innych korzyści, gwarantowanych małżeństwom heteroseksualnym.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.