Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 112 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow o ZBOCZEŃCACH II część arrow Szkoła Odenwald: najważniejsza dla pedofili
Wednesday 21 April 2021 13:59:42.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szkoła Odenwald: najważniejsza dla pedofili Drukuj Email
Wpisał: Jan Bogatko   
20.10.2011.

Szkoła Odenwald:

najważniejsza organizacja ochrony przestępców dla pedofili

 

Neostalinowska hodowla elit okazała się w istocie elitarnym burdelem dla pedofili. Jego wychowankiem jest np. poseł do PE, Daniel Cohn-Bendit, sam pedofil

 

20.10.2011 Jan Bogatko nowyekran

Kiedy wczoraj publikowałem tekst „Ksiądz = pedofil = już nieaktualne” nie znałem artykułu w tygodniku Der Spiegel: Szkoła niczego nie nauczyła się. Ofiary eksperymentu pedagogicznego postępowych nauczycieli nadaremnie oczekują zadośćuczynienia.

 

Miała być kuźnią nowej myśli, wylęgarnią nowego człowieka. Neostalinowska hodowla elit okazała się w istocie elitarnym burdelem dla pedofili. Jego wychowankiem jest np. poseł do PE, Daniel Cohn-Bendit, sam pedofil. W tej szkole „uczył” się w latach 58-65. Tu, mówi Adrian Koerfer, pedofilia trwała 40 lat. Koefer jest rzecznikiem ofiar-uczniów tej szkoły. Kampania przeciw pedofilii, która w zamiarze neo-stalinowców (Nowe Oświecenie) miała uderzyć w Kościół, pożera – jak każda rewolucja – własne dzieci. Z badań wynika, że Kościół w porównaniu rodziną i szkołą był oazą spokoju dla dzieci

- on też najszybciej i najostrzej zbadał zarzuty i zareagował na nie. Co innego np. elitarna szkoła Odewald, której wychowankowie zajmują poczesne miejsca w społeczeństwie. „Szkoła Odenwald zajmuje w Niemczech w kwestii rozprawy z przeszłością jedno z ostatnich miejsc, nawet poza tym, co zrobiono na przykład w klasztorze Ettal czy w innych instytucjach katolickich” - mówi niechętny katolikom wychowanek lewicowej kuźni talentów. Uważa on, że szkołę trzeba zamknąć, kierowniczą kadrę wymienić w komplecie, zerwać powiązania szkoły z Laborschule Bielefeld* i pozwolić jej na nowy początek.


 * ta szkoła to też socjalistyczny eksperyment nowej pedagogiki, kontakty z nią utrzymywał homoseksulista i pedofil Becker, pedagog i twórca seksualnych form współżycia w szkole.

 

http://www.n24.de/news-videos/Kriminalit%C3%A4t/Straftaten/Kindesmissbrauch/video-Odenwaldschule-Missbrauchsskandal-weitet-sich-aus-Odenwaldschule-71059.html


 Post scriptum: oczywiście tymczasem wiadomo, że „najwięcej przypadków pedofilii jest w rodzinie i w szkole”. Ale walka z Kościołem trwa nadal. Teraz Biedroń uskarża się na to, że zakonnica targała go za ucho.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.