Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow bieżące arrow Niepokojący odór zepsucia i korupcji
Thursday 27 February 2020 23:50:46.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Niepokojący odór zepsucia i korupcji Drukuj Email
Wpisał: Okowita   
09.11.2011.

Niepokojący odór zepsucia i korupcji

Pan premier Tusk dziś (8.11)  powiedział: ”PO pokazała, że można - mając dużo władzy - uchronić swoją formację od demoralizacji i pogrążania się w korupcji. W momencie, w którym poczulibyśmy ten niepokojący odór zepsucia i korupcji, sam pierwszy powiem Polakom, żeby na nas nie głosowali" (cytat ze strony DGP).

Szkoda, że ta wypowiedź padła dopiero dziś. Powinna paść znacznie wcześniej – po ujawnieniu afery hazardowej w Platformie Obywatelskiej. Ale może pan Tusk nie miał wówczas tak wyostrzonych zmysłów i niepokojącego odoru zepsucia i korupcji w partii, której szefuje, po prostu nie wyczuł. Wyczuł natomiast doskonale, że ten niepokojący odór korupcji w Platformie trzeba błyskawicznie zamieść pod dywan, używając odoru zepsucia (primo voto – Mirosława Sekuły) i pustych krzeseł.

Afera hazardowa oraz tzw. komisja ds. jej wyjaśnienia pokazały, że odór zepsucia i korupcji w PO mają się całkiem dobrze i są trwałym elementem peowskiej rzeczywistości. Posłowie Chlebowski i Drzewiecki nawet dostali nagrody. Pan Komorowski, wówczas marszałek Sejmu, bez mrugnięcia okiem podpisał wypłaty poselskich uposażeń, mimo dwumiesięczniej, nieusprawiedliwionej nieobecności obu panów w Sejmie. Jak mówił - „nie zauważył co podpisuje”. „Nie zauważył” kwoty ponad 50 tysięcy złotych??!! „Nie zauważył”, że tzw. usprawiedliwienie nieobecności wystawiono samym sobie? Zapewne odór zepsucia i korupcji zadziałał na panamarszałkowe zmysły. Niczym kokoszanel z dzikiego kraju.

Dzisiejsze głosowania, które desygnowały niejaką NaMetrZaKopacz, prymitywa-kłamcę, na fotel marszałka Sejmu oraz palikreaturę na wicemarszałka pokazały, że nie tylko odór zepsucia i korupcji w Platformie Obywatelskiej determinuje działania pana Tuska. Pokazały również, że odór ten tak przepełnił duszę pana Tuska, że jest on zdolny do złamania kręgosłupa tym wszystkim w PO, którzy z obrzydzeniem odrzucili pali-kreaturę w pierwszym głosowaniu. Tym, którzy mieli w sobie jeszcze odrobinę przyzwoitości.

Odrobina przyzwoitości pokazała się przy okazji projektu raportu naciskomisji. Odór zepsucia i korupcji zaprzeczył faktom. Usiłuje wmówić zdrowemu rozsądkowi, że fakty nie są faktami bo nie pasują do atmosfery odoru zepsucia i korupcji.

„Poczulibyśmy” jest kolejnym kłamstwem. Winno być „czuliśmy i czujemy ale przecież to nasze, peowskie, słuszne perfumy a nie jakiś tam odór”.

Kontynuacja rządów odoru zepsucia i korupcji trwa.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.