Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow POLSKA po "wyborach" arrow Chciał uciec w kobiecym przebraniu - przeciek !
Thursday 27 February 2020 00:33:44.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Chciał uciec w kobiecym przebraniu - przeciek ! Drukuj Email
Wpisał: Niezależna   
24.11.2011.

Chciał uciec w kobiecym przebraniu - jeden z buldogów

Był przeciek przed zatrzymaniem Gromosława Cz.!

http://niezalezna.pl/19450-byl-przeciek-przed-zatrzymaniem-gromoslawa-cz

Jeden z mężczyzn zatrzymanych razem z Gromosławem Cz. szykował się prawdopodobnie do ucieczki za granicę. Był już nawet przebrany za kobietę, gdy pojawili się agenci. Skąd wiedział o akcji CBA?!

Polska Agencja Prasowa podała dzisiaj informację, że jeden z mężczyzn, który wpadł w Poznaniu w związku ze sprawą korupcji przy prywatyzacji LOT i STOEN, podczas zatrzymania był przebrany za kobietę. I nie jest to niepotwierdzona plotka, bo sensacyjną wiadomość podał rzecznik komendanta głównego policji.

- W momencie zatrzymania mężczyzna był przebrany w kobiece ubrania. Prawdopodobnie szykował się do przekroczenia granicy – powiedział inspektor Mariusz Sokołowski.

Depesza PAP ze względu na nietypowe przebranie zatrzymanego została potraktowana dość humorystycznie, ale sprawa jest znacznie poważniejsza. Jeżeli podejrzany mężczyzna – nie podano, o kogo chodzi – szykował się do ucieczki za granicę, to musiał wiedzieć o szykowanej akcji agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Podkreślmy, że do ewentualnego przestępstwa przy prywatyzacji LOT i STOEN doszło kilka lat temu, a więc mężczyzna po tylu latach spokoju mógł czuć się bezkarny. Dlaczego więc akurat teraz przebierał się za kobietę i szykował się do ucieczki? Czyżby znowu doszło do przecieku, tak jak w aferze gruntowej?

- Prokuratura natychmiast powinna wszcząć odrębne postępowanie, aby wyjaśnić, czy rzeczywiście doszło do przecieku – mówi Niezależnej.pl poseł PiS Jarosław Zieliński, były wiceszef MSWiA. - Poza tym ta sprawa jest bardzo dziwna. Dlaczego do zatrzymania doszło akurat teraz i w tak pokazowy sposób? Daleki jestem od bronienia Gromosława Cz., ale wątpliwości jest wiele. Zwłaszcza, gdy teraz dochodzi podejrzenie o przeciek. Trzeba to wszystko drobiazgowo wyjaśnić.

 

[optymista czy humorysta? MD]

----------------------------------------------

Poręczenia majątkowe w wysokości od 3 mln zł do 500 tys. zł wyznaczyła Prokuratura Apelacyjna w Katowicach podejrzanym o korupcję i pranie pieniędzy przy prywatyzacji spółek LOT i STOEN - ujawniono. Jeśli kaucje nie wpłyną, będą wnioski o areszt.

"Termin na wpłatę poręczeń mija dziś o godz. 18" - poinformował dziennikarzy rzecznik katowickiej PA prok. Leszek Goławski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.