Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow I zwycięstwa arrow CO2 a łowcy wampirów
Tuesday 19 January 2021 04:19:23.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
CO2 a łowcy wampirów Drukuj Email
Wpisał: Janusz Korwin Mikke   
15.12.2011.

CO2 a łowcy wampirów

Rozczarowanie postawą Kanady

 

Janusz Korwin Mikke

Dominium Kanady wycofało się z osławionego „protokołu z Kioto” - i to jest jakiś pozytyw. Natomiast rozczarowuje uzasadnienie tego kroku, które przedstawił minister ochrony środowiska Dominium, p.Piotr Kent:

„Ten dokument na początku obejmował kraje emitujące niecałe 30% globalnego CO2, teraz jest to 13% i ten odsetek spada. Traktat nie obejmuje dwóch największych emitentów, Chin i USA i dlatego nie może być skuteczny”.

Czyli: Kanada wycofuje się z „protokołu” nie dlatego, że walka z „globalnym ociepleniem” to kretynizm, że nie ma żadnego ocieplenia spowodowanego działalnością człowieka – a jeśli jakieś jest, to znacznie większe już w historii bywało i jakoś Ziemia to przeżyła. A w ogóle: jak jest cieplej – to jest lepiej.

Tymczasem Kanada wycofała się dlatego, że ta walka jest „nieskuteczna”!!!

To tak, jakby król Rurytanii przestał dawać pieniądze łowcom wampirów nie dlatego, że żadnych wampirów nie ma – lecz dlatego, że łowców wampirów jest za mało (i widać dlatego ich nie mogą złapać)!

Z drugiej strony: Dominium wpakowało w tę „walkę” ponad 100 miliardów CA$ – i głupio teraz przyznać, że wywalono je w błoto...

Oczywiście Unia Europejska się z tego nie wycofa. Te €200 miliardów rocznie, wydawanych na tę "walkę" -  z których jakieś 10% bonzowie z Brukseli sobie „prywatyzują” - to zbyt łakomy kąsek.

 

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.