Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow I zwycięstwa arrow CO2 a łowcy wampirów
Sunday 27 September 2020 19:53:00.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
CO2 a łowcy wampirów Drukuj Email
Wpisał: Janusz Korwin Mikke   
15.12.2011.

CO2 a łowcy wampirów

Rozczarowanie postawą Kanady

 

Janusz Korwin Mikke

Dominium Kanady wycofało się z osławionego „protokołu z Kioto” - i to jest jakiś pozytyw. Natomiast rozczarowuje uzasadnienie tego kroku, które przedstawił minister ochrony środowiska Dominium, p.Piotr Kent:

„Ten dokument na początku obejmował kraje emitujące niecałe 30% globalnego CO2, teraz jest to 13% i ten odsetek spada. Traktat nie obejmuje dwóch największych emitentów, Chin i USA i dlatego nie może być skuteczny”.

Czyli: Kanada wycofuje się z „protokołu” nie dlatego, że walka z „globalnym ociepleniem” to kretynizm, że nie ma żadnego ocieplenia spowodowanego działalnością człowieka – a jeśli jakieś jest, to znacznie większe już w historii bywało i jakoś Ziemia to przeżyła. A w ogóle: jak jest cieplej – to jest lepiej.

Tymczasem Kanada wycofała się dlatego, że ta walka jest „nieskuteczna”!!!

To tak, jakby król Rurytanii przestał dawać pieniądze łowcom wampirów nie dlatego, że żadnych wampirów nie ma – lecz dlatego, że łowców wampirów jest za mało (i widać dlatego ich nie mogą złapać)!

Z drugiej strony: Dominium wpakowało w tę „walkę” ponad 100 miliardów CA$ – i głupio teraz przyznać, że wywalono je w błoto...

Oczywiście Unia Europejska się z tego nie wycofa. Te €200 miliardów rocznie, wydawanych na tę "walkę" -  z których jakieś 10% bonzowie z Brukseli sobie „prywatyzują” - to zbyt łakomy kąsek.

 

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.