Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 50 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow o WSI i PO WSI arrow Specjalizacje, POSTĘPY
Thursday 24 October 2019 08:09:41.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Specjalizacje, POSTĘPY Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.02.2012.

Specjalizacje, POSTĘPY

 Amerykańska - „wypadki lotnicze”, z dziesiątkami ofiar, najchętniej z rodziną. Kilkadziesiąt dobrze udokumentowanych. 

Sowiecka i rosyjska - Aaaa, szeroki wachlarz: helikopter, egzekucje w bramie, rakiety sterowane z telefonów satelitarnych (amerykańskich), 210Po, parasol, „na kursie i na ścieżce”...

 „Tutejsi”: Z dobrze opracowanych: TIR’y, „białoruski” lub z Góry Puławskiej [kierownice - z prawej strony, przód wzmocniony], maszyny drogowe.

W ramach poszerzania oferty: Zarzynanie przez „syna-wariata”. Można piłą łańcuchową, nożem przy ciepłym powitaniu... 

Borgiowie,  w poczuciu swej amatorszczyzny, ze wstydu się w piekle przewracają (na komendę: „na drugi boczek poproszę”).

Zmieniony ( 01.02.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.