Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Michalkiewicz 12 / I arrow Tylko BOJKOT Euro 2012!
Monday 01 March 2021 14:48:55.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Tylko BOJKOT Euro 2012! Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Michalkiewicz   
01.02.2012.

Tylko BOJKOT Euro 2012!

 

... skuteczną formą nacisku na naszych Umiłowanych Przywódców wydaje się BOJKOT Euro 2012. Żadna bezpieka nie może nikogo zmusić, żeby kupił choćby jeden bilet na tę potiemkinowską imprezę, po której nasi okupanci tyle sobie obiecują

Stanisław Michalkiewicz http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2380

 

Komentarz    „Dziennik Polski” (Kraków)    1 lutego 2012

Pobożny poseł i zarazem minister sprawiedliwości Jarosław Gowin potwierdził opinię wypowiedzianą wcześniej w przypływie szczerości przez ministra Bogdana Zdrojewskiego, że niezależnie od tego, czy Polska ratyfikuje porozumienie ACTA, czy nie, będzie ono na terenie naszego nieszczęśliwego kraju obowiązywało, jako zobowiązanie unijne. Wprawdzie pobożny minister Gowin chwali wybieg premiera Tuska jako „racjonalny” - ale chyba tylko z punktu widzenia uprawianej przez Platformę Obywatelską blagi. W ramach tej blagi premier Tusk zarządzi teraz „społeczne konsultacje” oraz „badania”, czy porozumienie ACTA rzeczywiście jest takie niebezpieczne - a na końcu - „podejmie decyzję”, czy poddawać je ratyfikacji w tubylczym Sejmie, czy przeciwnie - nie poddawać. W świetle opinii obydwu ministrów rządu premiera Tuska jest oczywiste, że wszystkie te operacje to tylko typowe dla Donalda Tuska blagierstwo - bo jednocześnie w mediach głównego nurtu ruszyła kampania perswazyjna, w ramach której poprzebierani za dziennikarzy konfidenci, wsparci przez konfidentów poprzebieranych za „ekspertów” perswadują opinii publicznej, że to całe ACTA jest w jak najlepszym porządku. Znaczy - kto ma jakieś wątpliwości, jest durniem takim samym jak ci, co mają jakieś wątpliwości w sprawie smoleńskiej katastrofy. Inna rzecz, że w tej ostatniej sprawie pojawiła się pierwsza reakcja na amerykańskie ekspertyzy. Oto „funkcjonariusze BOR” usłyszą zarzuty „zaniedbań” w przygotowaniu wizyt premiera i prezydenta w Katyniu - chociaż wcześniej dowódca BOR, pan Janicki został przez prezydenta Komorowskiego awansowany na generała - pewnie za te błogosławione „zaniedbania”? To obecne wyrzucanie murzyńskich chłopców za burtę łodzi na pożarcie krokodylom dowodzi, że - po pierwsze - wojna między bezpieczniackimi watahami ma swoje dobre strony, a po drugie - że w sprawie smoleńskiej katastrofy ostatnie słowo jeszcze nie zostało powiedziane i możliwe, że wkrótce za burtę wylecą kolejni murzyńscy chłopcy. I dopiero na tym tle można lepiej zrozumieć totalną mobilizację, i narastającą agresywność konfidentów wydelegowanych do tworzenia internetowych komentarzy. A wracając do ACTA to w wytworzonej sytuacji jedyna skuteczna forma nacisku na naszych Umiłowanych Przywódców wydaje się BOJKOT Euro 2012. Żadna bezpieka nie może nikogo zmusić, żeby kupił choćby jeden bilet na tę potiemkinowską imprezę, po której nasi okupanci tyle sobie obiecują.

Stałe komentarze Stanisława Michalkiewicza ukazują się w „Dzienniku Polskim” (Kraków).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.