Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA arrow Vatican, Fukushima : MERDIA - opłacane milczenie
Friday 18 September 2020 18:43:05.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Vatican, Fukushima : MERDIA - opłacane milczenie Drukuj Email
Wpisał: bezjarzmowie   
11.03.2012.

Vatican, Fukushima : ME®DIA - opłacane milczenie

Gdzie są oficjalne media RP???

[Umieszczam Pytanie z Bezjarzmowia; ze mną 10 marca TVP1 zrobiła wywiad o skutkach Fukushima. Mówiłem PRWDEĘ, też o przekupstwie w Polsce. Nie wyemitowali, może dziś, w niedzielę, dadzą 10 sekund. Mówią: „wie pan, jak ciężko przepchnąć informacje WBREW  stanowisku WŁADZY”. Ja im coś, poza kamerą, o prostytucji i jej skutkach (na przykładzie STOKROTKI i podobnych k...). Znają, rozumieją... Ale chlebuś posmarowany kawiorem KUSI. MD ]

http://www.bezjarzmowie.info.ke/test/?p=3728

Polskie strony niezależne od 2 dni publikują wiadomość o ataku środowisk Anonymous na www.vatican.va, czyli oficjalną stronę Państwa Watykan, dokonanym w środę, 7. marca.

Dla przykładu 2 teksty, informujące o tym fakcie:

1. http://www.cyberbezpieczenstwo.pl/strona-watykanu-zaatakowana-anonimowi/#more-1840

Strona Watykanu – Takedown – Anonimowi

Zamieszczono 8 marca 2012

Włoscy hakerzy z grupy anonimowych zablokowali w środę stronę Watykanu – Vatican.va. Miał to być odwet za „korupcję” w Kościele katolickim. Anonimowi oskarżają duchownych na swoich stronach o liczne występki w całej historii tej instytucji m.in. o palenie heretyków w czasie inkwizycji.

Hakerzy w swoim oświadczeniu bronią podjętych przez siebie kroków uważając doktrynę kościoła za anachroniczną nastawioną na zysk. Ten atak nie miał być skierowany przeciwko religii chrześcijańskiej i jej wiernym na całym świecie, ale przeciwko skorumpowanym duchownym Kościoła Apostolskiego

2. http://narodowyszczecin.pl/index.php/archives/4062

Strona internetowa Watykanu została zaatakowana przez hakerów z grupy Anonymous. Wejście na stronę jest zablokowane.

W komunikacie, wydanym przez grupę i przytoczonym przez włoskie media, do ataku na stronę internetową Stolicy Apospolskiej przyznaje się grupa Anonymous.

- Dzisiaj Anonymous postanowił dokonać oblężenia waszej strony w odpowiedzi na doktryny, liturgie i absurdalne, anachroniczne przykazania, które propaguje i szerzy na świecie wasza organizacja – napisali w oświadczeniu hakerzy z Anonymous.

Wcześniej hakerzy, podpisujący się jako Anonymous, atakowali oficjalne strony najważniejszych instytucji i urzędów w wielu krajach.

 * * *

Niby więc wszystko wiemy: był atak, strona została zablokowana, pisały o tym włoskie media i niezależne witryny RP.

A jednak – wciąż nie wiemy, dlaczego wiadomość ta nie została opublikowana w polskiej prasie oficjalnej. Wydawać by się mogło, iż dziennikarze otrzymują wypłaty za to, co napiszą.

Tymczasem praktyka (i „etyka”) mediów RP wskazuje w tym przypadku na coś innego – na opłacane milczenie. To już przestaje być zabawne, jak zresztą wiele innych „wydarzeń” z medialnego ogródka.

Biorąc pod uwagę rangę wydarzenia, milczenie jest tu nie złotem, a… błotem. Ale czegóż się nie robi dla błyskotliwych (i najczęściej krótkich) karier…

 Redakcja BZ

 

 

Zmieniony ( 11.03.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.