Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 12 (ze szpadlem w tle) arrow Pandemia autyzmu i poszczepiennego kalectwa
Tuesday 21 September 2021 04:58:26.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pandemia autyzmu i poszczepiennego kalectwa Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
03.04.2012.

Pandemia autyzmu i poszczepiennego kalectwa

 

 

Rodzice oskarżają rząd i skorumpowanych rządowych biurokratów z CDC i FDA o kryminalne zachowanie i świadome okaleczanie oraz zabijanie dzieci toksycznymi szczepionkami.  Domagają się ustąpienia i ukarania ludzi na wysokich stanowiskach odpowiedzialnych za te zbrodnie

 

Prof. Dorota Majewska

 

Amerykańska agencja kontroli chorób (CDC) właśnie ogłosiła, że w r. 2008 w USA już 1 na 88 dzieci (8-latków) chorowało na autyzm.  U chłopców – ok. 1 na 50. W niektórych stanach (New Jersey i Utah)  sytuacja była jeszcze gorsza i tam chorowało 1 dziecko na  49, a spośród chłopców  1 na 24.  Liczby te nie włączają młodszych dzieci, z którymi  na pewno  chorych będzie znacznie więcej.  Uważa się, że liczby chorych na r. 2012  będą dużo bardziej przerażające, bo chorych na autyzm dzieci lawinowo przybywa.  Natomiast chronicznie chorych na różne choroby jest już ponad 64%  (czyli 2 z 3) amerykańskich dzieci.  To już prawdziwa pandemia trwałego kalectwa o niewątpliwie jatrogennej etiologii!

 

Ogromna większość amerykańskich rodziców uważa, że ich dzieci  zostały okaleczone neurologicznie przez szczepionki  i większość cofnęła się w rozwoju po jakichś szczepieniach.  Tych rodziców nic nie przekona, że szczepienia są bezpieczne.  Żaden skorumpowany „autorytet”, żaden polityk,  żaden lekarz.  Oni wiedzą swoje.  Niezależne badania naukowe (m. in. nasze)  potwierdzają  ich zeznania. Ponieważ agencje rządowe, takie jak CDC i FDA do tej pory notorycznie ignorowały  zeznania i apele rodziców, oraz ignorowały i marginalizowały badania wskazujące na toksyczność  wielu obecnych szczepionek i ich kombinacji  (których  bezpieczeństwa w podawanych  koktajlach  NIKT NIGDY nie badał), rodzice wypowiedzieli  politykom  oraz  tym agencjom otwartą wojnę. 

Oskarżają rząd i skorumpowanych rządowych biurokratów z CDC i FDA o kryminalne zachowanie i świadome okaleczanie oraz zabijanie dzieci toksycznymi szczepionkami.  Domagają się ustąpienia i ukarania ludzi na wysokich stanowiskach odpowiedzialnych za te zbrodnie przeciw Narodowi Amerykańskiemu.  Rodzice obiecują, że nie ustąpią i nie spoczną, zanim nie pociągną do odpowiedzialności karnej osób, które kierowały programem masowego okaleczania dzieci toksycznymi szczepieniami, i zanim nie zmienią obecnego szaleńczego programu szczepień, wykreowanego wyłącznie dla zysków.   I tych rodziców są już miliony.  

 

http://www.ustream.tv/user/CanaryParty

 

http://www.cdc.gov/mmwr/pdf/ss/ss6103.pdf

 

Pozdrawiam

DM

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.