Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow demografia a rzeź niewiniątek arrow Kalifornia: Po dwudniowym szkoleniu można uśmiercać dzieci
Monday 26 October 2020 13:57:44.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kalifornia: Po dwudniowym szkoleniu można uśmiercać dzieci Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.05.2012.

 http://www.pch24.pl/po-dwudniowym-szkoleniu-mozna-usmiercac-dzieci,2767,i.html

Według postępowców, zabijanie dzieci musi być dostępne dla każdego, więc jak najwięcej osób powinno umieć dokonać tej zbrodni. W Kalifornii uruchomiono właśnie pilotażowy program dla osób nieposiadających wykształcenia medycznego – dzięki szkoleniu będą one mogły przeprowadzać aborcję w pierwszym trymestrze ciąży za pomocą próżnociągu.

Program prowadzony jest za pieniądze podatników i prywatnego sponsora, którego tożsamość nie została ujawniona. Szkolenia organizowane są na uniwersytecie kalifornijskim i trwają zaledwie dwa do pięciu dni. Pilotażowy program wdrożyło Bixby Center for Global Reproductive Health, które odmówiło ujawnienia listy uczestników szkolenia.

Fundacja Life Legal Defense złożyła pozew w sądzie przeciwko Centrum, które odmawia podania informacji dotyczącej darczyńcy, który przekazał na realizację projektu darowizny w wysokości 3.5 mln dolarów. Centrum odmówiło również ujawnienia nazwisk uczestników szkolenia.

Fundacja argumentowała, że ujawnienie nazwisk szkolonych osób jest konieczne m.in. ze względu na obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa kobietom, które będą korzystać z usług nieprofesjonalnych aborcjonistów. Tacy „nieprofesjonalni” mordercy dzieci są odpowiedzialni za 80 proc. powikłań, powstałych w następstwie aborcji.

Szacuje się, że z pomocy osób, które poddały się szkoleniu, skorzystało już co najmniej 8 tys. kobiet. W projekt zaangażowane są m.in. organizacje powiązane z Planned Parenthood. 

Źródło: wnd.com, AS, KK

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.