Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Kanada: według polityka sprzeciw wobec homo-promocji jest odpychający
Wednesday 02 December 2020 13:01:16.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kanada: według polityka sprzeciw wobec homo-promocji jest odpychający Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
28.06.2012.

http://www.pch24.pl/kanada--wedlug-polityka-sprzeciw-wobec-homo-promocji-jest-odpychajacy,3727,i.html

 

Justin Trudeau, popularny polityk Liberalnej Partii Kanady, odwiedzając szkołę stwierdził, że katolicka opozycja wobec nowego „tolerancyjnego” prawodawstwa jest… „odpychająca”. Religia powinna przecież służyć otwartości, akceptacji i przyjaźni…Justin Trudeau, najstarszy syn Pierra Trudeau (premiera Kanady w latach 1986-1979 i 1980-1984) odwiedzając Jackson Secondary School, ocenił sprzeciw katolików wobec nowego „inkluzyjnego” prawa jako „odpychający”. W ten sposób odniósł się do sprzeciwu biskupów, duchownych i wiernych wobec ustawy wprowadzającej do szkół i uczelni obowiązkowe organizacje zwalczające „dyskryminację” ze względu na orientację seksualną.

 

- Nie ma na świecie religii, która mówiłaby „toleruj swojego bliźniego”. Nie, religie nakazują „kochaj swojego bliźniego”. Akceptacja, szacunek, budowanie przyjaźni, otwartość na drugiego człowieka – to powinniśmy budować w Kanadzie – stwierdził Trudeau. Polityk został zaproszony przez dyrekcję szkoły do dyskusji z uczniami, by uczcić pamięć ucznia - Jamie Hubleya.

 

15-letni Hubley popełnił samobójstwo w 2011 roku. Według liberalnych mediów, powodem targnięcia się na życie miało być „homofobiczne nękanie” ze strony innych uczniów. Środowiska promujące „antydyskryminacyjne” projekty uczyniły jego historię jednym z argumentów za wprowadzeniem nowych regulacji. Jak jednak tłumaczył ojciec młodzieńca, prawodawstwo mające chronić osoby deklarujące swój homoseksualizm bynajmniej nie chroniło jego syna; dało raczej podstawy do naznaczania go jako członka odróżnianej prawnie grupy.

 

Ojciec ucznia otwarcie podważał sens wprowadzania „Gay-Straight Alliances” do szkół i uczelni. Część odpowiedzialności za problemy Jamiego ojciec przypisywał propagatorom homoseksualnego stylu życia, zachęcającym nastolatków do publicznego manifestowania swojej orientacji seksualnej i do zaangażowania w „ruch” homoseksualny. Sprawiedliwe prawodawstwo powinno, zdaniem ojca nastolatka, chronić wszystkich a nie tylko ściśle wybrane grupy. Jak ujawnił, jego syn przed tragicznym zajściem cierpiał przez dłuższy czas na depresję i borykał się z zachowaniami autoagresyjnymi.

 

Justin Trudeau znany jest ze szczególnego zaangażowania w sprawy edukacji, szkolnictwa i amatorskiego sportu. – To przerażające, że polityk zaczyna lobbowanie idąc do szkoły, wykorzystując komentarze o akceptacji i tolerancji, którymi chce pozyskać wsparcie młodzieży w rywalizacji o przywództwo – ocenia Jim Hughes, przewodniczący Campaign Life Coalition. Jak zauważa, krytyka katolickiego stanowiska to także element toczącej się rywalizacji o przywództwo w Partii Liberalnej.

 

Źródło: lifesitenews.com

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.