Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 107 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Dzieci chowane w związkach homoseksualnych
Friday 04 December 2020 20:46:28.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dzieci chowane w związkach homoseksualnych Drukuj Email
Wpisał: Maciej Giertych   
11.07.2012.

Dzieci chowane w związkach homoseksualnych

 

Maciej Giertych, OPOKA w Kraju, nr. 79 (100), lipiec 2012

 

W Social Science Research (41(4) czerwiec 2012) , ukazał się artykuł prof. Marka Regnerus pt. "How different are the adult children parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study" (Jak bardzo różnią się rodzice dorosłych dzieci, którzy mieli stosunki homoseksualne. Dane z nowego studium o strukturze rodziny).

To Amerykańskie studium obejmujące blisko 3000 młodych osób w wieku od 18 do 39 lat, podzielonych na 8 grup w zależności od sytuacji rodzicielskiej, wykazało, że te z grupy chowanych przez lesbijskie pary w porównaniu z grupą chowanych do dorosłości w trwałych zaślubionych związkach heteroseksualnych różniły się istotnie w aż 25 na 40 badanych wskaźników.

Miały istotnie niższe dochody, niższe stanowiska zawodowe, gorsze zdrowie psychiczne i fizyczne, gorsze relacje z własnymi partnerami, częściej były molestowane seksualnie w dzieciństwie, częściej paliły, częściej naruszały prawo, częściej wymagały wsparcia służb społecznych (69% vs. 17%).

Dla grupy chowanych w parach gejowskich wyniki są podobne, ale mniej istotnie (mniejsza grupa). Autor tak podsumowuje swoje badania: "Najważniejszym wnioskiem z tego studium jest to, że by mieć najlepsze szanse na udane życie dorosłe trzeba być chowanym przez całe dzieciństwo przez własnych zaślubionych rodziców, szczególnie takich, którzy nadal są małżeństwem".

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.