Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 6 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow ks. Isakowicz Zaleski arrow Pytanie do ks. abp. Józefa Michalika
Sunday 23 September 2018 06:21:01.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pytanie do ks. abp. Józefa Michalika Drukuj Email
Wpisał: ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski   
01.09.2012.

Pytanie do abp. Józefa Michalika 

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

http://www.isakowicz.pl/  2012-09-01 

W najnowszym felietonie w "Gazecie Polskiej” ukaże się moje pytanie skierowane do przewodniczącego Episkopatu Polski.  

 Ekscelencjo, czy 9 bm. we wszystkich cerkwiach podległych Cyrylowi I też będzie czytane przesłanie podpisane na Zamku Królewski w Warszawie? A jeżeli nie, to dlaczego?  

Pytanie to zadałem dlatego, gdyż z listu, który dostałem od jednego z księży pracującego w Rosji, wynika, iż tamtejsza Cerkiew nie tylko, że nie planuje odczytania przesłania w swoich świątyniach, ale i do tej pory w ogóle nie poinformowała wiernych o jego podpisaniu.

Zmieniony ( 01.09.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.