Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 141 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Izabeli Falzmannowej - '08 arrow OFF SIDE, "na aut" a Słoneczko Peru
Tuesday 19 October 2021 15:29:34.35.
W Y S Z U K I W A R K A
OFF SIDE, "na aut" a Słoneczko Peru Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
14.10.2008.

       OFF SIDE a Słoneczko Peru

Strategia defensywnej gry w piłkę nożną przewiduje, że aby utrzymać pod koniec meczu korzystny wynik, wybija się każdą piłkę na aut, lub powoduje "spalony" ("off side"), pozorując rozgrywkę. Taką strategię stosuje Słoneczko Peru - najwybitniejszy piłkarz wśród premierów i najwybitniejszy premier wśród piłkarzy, aby zachować dobre notowania do wyborów prezydenckich.

 Oto zagrania OFF SIDE:

  • Propozycja chemicznej kastracji pedofilów. Gdyby z taką propozycją wystąpili posłowie PIS albo nie daj Boże Radio Maryja, cała Europa zatrzęsłaby się z oburzenia. Od początku było jasne, że ten absurdalny pomysł zostanie odłożony do lamusa. Przy całej antypatii do zboczeń płciowych - nie wyobrażam sobie wpychania pigułek przez rurkę albo zastrzyków robionych związanemu więźniowi.
  • Wojna z PZPN, czyli z niezatapialnym Listkiewiczem i jego gangsterskimi kumplami z międzynarodowych organizacji piłkarskich rozpętana w najmniej stosownej chwili i z góry skazana na przegraną. A może Słoneczko liczył na to, że UEFA i FIFA odbiorą Polsce Euro 2012 i wyratują go w ten sposób od niechybnej kompromitacji?
  • Projekt odebrania wysokich rent ubekom. Stawiam dolary przeciw kasztanom, że ta ustawa też okaże się niekonstytucyjna, a chodzi tylko o to żeby we wdzięcznej pamięci Polaków pozostał obraz Tuska walczącego o sprawiedliwość.

Nikt nie będzie miał pretensji do Słoneczka o trzy kolejne przegrane. Przecież Polacy cenią tylko zryw i do przegranych są  przyzwyczajeni.

Wygłoszone (w rozszerzonej wersji) w Radio Polonia Chicago, 7.10.2008

Zmieniony ( 15.10.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.