Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/IV arrow Zbrodnia smoleńska, a może "Zdarzenie około-smoleńskie"
Friday 30 October 2020 13:56:37.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zbrodnia smoleńska, a może "Zdarzenie około-smoleńskie" Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.10.2012.

Prof. Mirosław Dakowski: Zbrodnia smoleńska, a może „Zdarzenie około-smoleńskie”     25 października, 2012 Konieczność WARSZTATÓW.

Powtórzenie z „Tajnych kompletów”.

 http://www.dlapolski.pl/10/25/prof-miroslaw-dakowski-zbrodnia-smolenska

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0zvXA1OgBFM

 

Zmieniony ( 25.10.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.