Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/IV arrow Wątpliwości odnośnie konferencji prokuratury
Saturday 24 October 2020 04:50:05.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wątpliwości odnośnie konferencji prokuratury Drukuj Email
Wpisał: foros   
01.11.2012.

Wątpliwości odnośnie konferencji prokuratury

 

 1. Dlaczego do badań pirotechnicznych prokuratura delegowała instytucję, która w XXI w. nie potrafi odróżnić śladów namiotu, kosmetyków czy paliwa od materiałów wybuchowych? Czy w związku z tym prokuratura planuje zlecenie kolejnych badań pirotechnicznych?

2. Prokuratura stwierdziła, że badania pirotechniczne z roku 2012 to pierwsze badania pirotechniczne prokuratury. Prokuratura przeprowadziła je tak późno, mimo świadomości ich potrzeby, ponieważ pojawiły się okoliczności, które na to zezwoliły. Jakie to były okoliczności, kiedy się pojawiły, dlaczego prokuratura nie mogła wcześniej przeprowadzić swojego badania pirotechnicznego. I dlaczego o tych okolicznościach nie poinformowała na konferencji mimo pytań dziennikarzy?

3. Dlaczego badania laboratoryjne próbek pirotechnicznych prokuratury trwać będą do pół roku, mimo iż standardowo takie badania wykonuje się w ciągu miesiąca?

4. Jaka jest wartość dowodowa wykonanych dotąd badań przesiewowych?

5. Czy badania laboratoryjne pobranych próbek wykonywać będą eksperci polscy, rosyjscy, czy polscy i rosyjscy razem? Które z tych badań będzie wiążące dla prokuratury?

6. Potrzebę jakich jeszcze badań widzi prokuratura ale póki co nie ma okoliczności zezwalających na ich przeprowadzenie.

7. Ile ekshumacji zwłok planuje jeszcze prokuratura, skoro ekspertyzy biegłych mają być przeprowadzone po uzyskaniu wszystkich próbek?

8. Kto zadecydował, że w badaniach ekshumacyjnych nie będzie wykonywać się ekspertyz na bieżąco, ale dopiero po uzyskaniu wszystkich próbek?

9. Czy wczorajsze oświadczenia prokuratury mają podobną wiarygodność jak jej październikowe oświadczenie, że informacja, iż w Świątyni Opatrzności Bożej nie spoczywa ciało prezydenta Kaczorowskiego jest jedynie "nieuprawnioną spekulacją"?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.