Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 8 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Kapitan Nemo arrow Gdzie nastąpił koniec świata ?
Monday 28 September 2020 04:36:40.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Gdzie nastąpił koniec świata ? Drukuj Email
Wpisał: Kapitan Nemo   
22.12.2012.

Gdzie  nastąpił koniec świata ?

 

Kiedy nastąpi koniec świata ?

 

Nagłe odwołanie końca świata, wielu wprowadziło w nastrój przygnębienia. Poza oczywiście mieszkańcami Warszawy, którzy doczekali się namiastki końca świata, gdy ponoć przelatujące nad stolicą UFO uszkodziło sieć energetyczną w okolicach stacji kolejowej Warszawa-Wschodnia, wyłączyło komputery banku Millenium oraz uszkodziło nadlatującego do Okęcia Dreamlinera. 

Niestety, w innych częściach globu nie odnotowano symptomów końca świata, co zdaje się wskazywać, że stolica Zielonej Wyspy została w jakiś sposób wyróżniona przez Obcych. Zatem liczymy się nawet w Kosmosie ! Dla nas Polaków jest to powód do uzasadnionej dumy…

Wyraźnych znaków końca świata zazdroszczą nam inni, którzy zbudowali bunkry a nawet niezatapialne arki, zapchane żywnością – by przetrwać koniec świata. A tu nic ! Banki działają, kolej jeździ, samoloty latają….Można zrozumieć ich rozżalenie, gdy okazało się że tylko stolica III RP została sparaliżowana! Jest więc już pewne, że jeśli ma nastąpić koniec świata, to bez wątpienia zacznie się on od naszego, coraz bardziej liczącego się w całej Galaktyce państwa. Mało tego ! Koniec świata może być ograniczony tylko do III RP, gdzie przy pomocy jednego zaledwie UFO da się sparaliżować całą stolicę. 

Bo przecież symptomy końca świata były widoczne od 9 grudnia, gdy wojewoda śląski z wysuniętego ramienia Platformy Obywatelskiej wprowadził nowy rozkład jazdy. I to bez udziału Obcych, którzy przygotowywali się do inwazji na naszą planetę ! Dlaczego więc Obcy zdecydowali się na odwołanie końca świata w dniu 21 grudnia, pozostając jedynie na uszkodzeniu kolejowej sieci energetycznej, komputerów banku Millenium i nadlatującego Dreamlinera ? A może Obcy są wśród nas, prowadząc Polskę do ruiny, porównywalnej z końcem świata ? Może wojewoda śląski to przedstawiciel obcej nam cywilizacji ?

Powiedzmy sobie szczerze: Polska została wybrana przez obcą nam cywilizację z planety Nibiru do przetestowania końca świata i ten proces trwa już ponad pięć lat ! Obcym przewodzi Geniusz Oriona, niesłusznie nazywany tylko Geniuszem Kaszub. Za jego rządów Polskę nawiedziły niespotykane w całych jej dziejach kataklizmy, katastrofy samolotowe i kolejowe, gwałtowne powodzie i postępująca ruina gospodarcza. Ostatnim przykładem działania obcej nam cywilizacji jest odebranie 160 mln zł na opiekę nad niepełnosprawnymi i wprowadzenie pełnej odpłatności za większość leków. Zatem to nie kryzys jest winny destrukcji Polski, lecz obca cywilizacja, która ustanowiła w Polsce swoich przedstawicieli….

Przypominam więc, że zgodnie z proroctwem Oriona, do końca świata ma się przyczynić Planeta Nibiru, która co jakiś czas przelatuje obok Ziemi. Jest czterokrotnie większa od Ziemi i ma bardzo negatywny wpływ na naszą planetę - wywołuje wzmożoną aktywność sejsmiczną (wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi), powodzie, itp. kataklizmy. Kataklizmy, które nawiedziły Polskę po 2007 roku potwierdzają zatem, że Obcy z planety Nibiru już są wśród nas ! Obcy wybrali sobie Polskę do przeprowadzenia eksperymentów, polegających na kompletnej destrukcji wojska (abyśmy się nie mogli bronić przed Obcymi), destrukcji przemysłu i całej naszej cywilizacji, wiary i tradycji !

Zauważmy: wszyscy przedstawiciele obcej nam cywilizacji są zdalnie sterowani przy pomocy Przekazów Dnia i wszyscy – bez wyjątku – mówią tym samym językiem, który w istocie odwraca znaczenie pojęć. Obcy posługują się bowiem językiem „miłości”, który niewiele ma wspólnego z polszczyzną. Kim jest zatem walczący z naszą wiarą i tradycją Palikot, jak nie przedstawicielem Obcych ? A Wielki Łowczy Królewski, Grabarczyk, Biedroń czy Vincent – czy to nie są postaci, jak wprost z Wiedźmina ? Nie wspomnę już o Donaldzie o wilczym wzroku, gdyż nie znam nikogo, kto by znał jakiegoś Donald w swoim otoczeniu ! Ale wysłany przez Obcych Donald, stał się dla dużej części społeczeństwa prorokiem, który nam nową cywilizację wyprorokował i na co dali się nabrać mieszkańcy tej części świata. Niestety – Donald, jako obcy z planety Nibiru realizuje inny plan, niż obiecał. Jeśli nie będzie to koniec świata, koniec naszej cywilizacji, to poczekajmy jeszcze ze dwa lata aż kolejne kataklizmy otworzą nam oczy. Ale może już być za późno, gdy nadlatujące EURO ostatecznie spustoszy ten kraj…

Paraliż Śląska i Warszawy to tylko przedsmak nadciągającej kolejnej katastrofy….

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.