Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zdrówko 13 arrow Naturalnych przypadków polio w Indiach wielokrotnie mniej niż poszczepiennych
Tuesday 19 October 2021 15:20:35.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Naturalnych przypadków polio w Indiach wielokrotnie mniej niż poszczepiennych Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
05.02.2013.

Naturalnych przypadków polio w Indiach wielokrotnie mniej niż przypadków poszczepiennych

Prof. Maria Majewska

Na całym świecie coraz częściej wybuchają epidemie chorób zakaźnych głównie  wśród osób zaszczepionych.  Te choroby należy dodać do innych toksycznych okaleczeń i zgonów poszczepiennych.  Doustne szczepionki „przeciw polio” (sponsorowane przez Billa Gatesa), okaleczają i zabijają dziesiątki tysięcy dzieci rocznie w samych tylko Indiach, wywołując paraliż znacznie cięższy niż przy naturalnym zachorowaniu na polio.  Naturalnych przypadków polio zdarzało się w Indiach wielokrotnie mniej niż przypadków poszczepiennych.  Oczywiście establiszment medyczny o tym nie informuje.   

http://www.thelibertybeacon.com/2013/02/03/children-worldwide-are-contracting-the-very-diseases-they-are-being-vaccinated-against/

 Dzieci w Australii ciężko chorują po szczepionkach na grypę.  Rząd australijski zabronił ich stosowania.

http://childhealthsafety.wordpress.com/2013/02/03/australia-bans-flu-vaccine-child-in-coma-others-hospitalised/

 

Co najmniej 50 dzieci sparaliżowanych w Czadzie po szczepionce Billa Gates na zapalenie opon mózgowych (MenAfriVac).  Niewykluczone, że ta sama szczepionka trafi do Polski pod nazwą MenEuroVac.  

http://sanevax.org/menafrivac-scandal-50-paralyzed-children-does-not-halt-vaccinations/

 

Na stronie poniżej można znaleźć opisy tragicznych skutków śmiertelnych i trwałych okaleczeń dziewcząt po szczepionkach HPV.    

http://sanevax.org/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.