Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 153 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zdrówko 13 arrow Autyzm a leki psychotropowe
Wednesday 16 June 2021 12:31:35.33.
W Y S Z U K I W A R K A
Autyzm a leki psychotropowe Drukuj Email
Wpisał: Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska   
12.02.2013.

Autyzm  a leki psychotropowe

 

 Z całą pewnością firmy farmaceutyczne ostrzą sobie zęby na nowe populacje klientów  swych leków. Wywoływane szczepionkami epidemie autyzmu generują potencjalnych konsumentów farmaceutyków

 

Prof. Dorota Majewska

Docierają do mnie informacje, że niektórzy lekarze próbują „leczyć” dzieci autystyczne niesprawdzonymi i niezatwierdzonymi do tego celu lekami psychotropowymi, prawdopodobnie w ramach eksperymentów, o których nawet nie informuje się rodziców.

         Nie ma skutecznych i bezpiecznych leków psychotropowych na autyzm!  W większości przypadków autyzm jest skutkiem zatrucia  mózgu i całego organizmu niemowlęcia metalami oraz innymi toksynami ze szczepionek i środowiska,  chronicznego stanu zapalnego mózgu i innych organów (wywołanego przez nadmiar zbyt wczesnych i toksycznych szczepień) oraz poszczepiennych reakcji autoimmunologicznych.

 Jedyne sprawdzone i bezpieczne metody leczenia autyzmu to: odtruwanie i chelatacja toksycznych metali, specjalna dieta z dodatkiem witamin oraz innych bezpiecznych suplementów diety, odtruwające kąpiele w roztworze soli gorzkiej (Epsom) – w dodatku do terapii kognitywno-behawioralnych, rehabilitacji ruchowych, logopedycznych etc.    

 Dzieci nie powinny brać żadnych leków psychotropowych. Badania wykazały, że leki takie jeszcze bardziej je upośledzają i zaburzają prawidłowy rozwój mózgu.  Ponadto, nierzadko uzależniają.  Dzieci powinny się rozwijać w warunkach jak najbardziej naturalnych, a każdy lek psychotropowy to dodatkowa toksyna.

 Z całą pewnością firmy farmaceutyczne ostrzą sobie zęby na nowe populacje klientów  swych leków.  Wywoływane szczepionkami epidemie autyzmu generują potencjalnych konsumentów farmaceutyków.  Trzeba mieć tego świadomość i nie pozwalać na dalsze okaleczanie dzieci autystycznych.     

 Pozdrawiam serdecznie i życzę rozwagi.

DM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.