Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow MASONI - już jawnie arrow Masoni Kwaśniewskiego: Stephane Fouks
Thursday 22 April 2021 16:18:59.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Masoni Kwaśniewskiego: Stephane Fouks Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
20.04.2013.

Masoni Kwaśniewskiego: Stephane Fouks

 

Stanislas Balcerac masoni-kwas

Francuski mason i były trockista formułuje od 1995 roku strategię PR naszej Flaszki Prezydenckiej. To wyjaśnia niesławne publiczne kpiny Kwaśniewskiego i Siwca z papieża Jana Pawła II. Problem w tym, że klienci francuskiego doradcy kończą raczej źle.

Francuz Stephane Fouks jest lobbystą i specem od reklamy. W latach 1995 -2005 był oficjalnym doradcą prezydenta Kwaśniewskiego. Teraz oddziałuje na niego poprzez fundację ukraińskiego oligarchy Pinczuka, gdzie Fouks i Kwaśniewski są sąsiadami w radzie, obok pewnego byłego bankiera Rothschilda:

 monsieurb.nowyekran.pl/post/68576,goldmani-na-saksach 

monsieurb.nowyekran.pl/post/61182,jalta-kwasniewskiego

 Fouks jest okrzykniętym specem od komunikacji, marketingu i PR. W wieku 20 lat współtworzył francuski związek studencki Unef-ID, gniazdo nostalgicznych trockistów. Trockiści otworzyli mu wrota do masonów a ci z kolei otworzyli mu wrota do polityki. Już w wieku 24 lat Fouks został doradcą technicznym ówczesnego ministra rolnictwa Michela Rocarda, który został później premierem.

 Później Fouks został zatrudniony przez duże agencje reklamowe. Do jego klientów zaliczają się najsłynniejsi politycy lewicy. Niestety, wielu z nich wypadło z gry z hukiem. Oto trzy najgłośniejsze przypadki (pierwszy jest byłym trockistą a dwaj następni masonami):

 

- Lionel Jospin odpadł sromotnie już w pierwszej turze wyborów prezydenckich

 - Dominique Strauss-Kahn upadł na serii skandali seksualnych

 - Jerome Cahuzac podał się do dymisji po ujawnieniu jego tajnych kont bankowych

 Oligarcha Pinczuk z pewnością sypnie kasą, aby sformatować nowe wydanie Europejczyka Kwaśniewskiego. Taka inwestycja może być bardzo intratna dla interesów Ukraińca. Rosjanin Kantor (ten od Azotów) też z pewnością nie poskąpi grosza na wykreowanie wtyczek Europy Plus w Europarlamencie.

Problem w tym, że Stephane Fouks stracił dobrą rękę do kreowania zwycięzców. A Kwaśniewski zamiast euro-wyborów musi zająć się swoją wątrobą.

Chyba, że istnieje Wielka Loża Abstynentów ? 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.