Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Gigant naftowy nie uległ homolobby
Tuesday 20 April 2021 00:23:55.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Gigant naftowy nie uległ homolobby Drukuj Email
Wpisał: Izabela Kozłowska   
06.06.2013.

Gigant naftowy nie uległ homolobby

 

 

W tym roku już tylko jeden aktywista [pedryl md] protestował przed budynkiem, w którym obradowali akcjonariusze

 

Izabela Kozłowska 4 czerwca 2013 naszdziennik

 

Akcjonariusze jednego z największych amerykańskich gigantów naftowych – Exxon Mobil – nie ulegli naciskom ze strony lobby homoseksualnego i zdecydowanym głosem odrzucili żądania przyznania specjalnych praw pracownikom homoseksualnym. Miały to być tzw. zasady równości (Equal Employment Opportunity). Wniosek ten firma odrzuciła 14. rok z rzędu.

Decyzja zapadła podczas dorocznego zgromadzenia akcjonariuszy koncernu, które odbyło się w ostatnich dniach w Dallas. Jak wyjaśnia portal LifeSiteNews, żądania lobby homoseksualnego zostały odrzucone przeważającą większością głosów. Aż 81 proc. akcjonariuszy wyraziło swój sprzeciw wobec wprowadzenia nowej polityki firmy, której celem byłoby promowanie homoseksualnych standardów.

Tim Wildmon, prezes American Family Association (AFA), największego stowarzyszenia rodzin chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych, zwrócił uwagę, iż w przypadku przyjęcia przez akcjonariuszy odpowiedniej uchwały zgodnej z oczekiwaniami lobby homoseksualnego koncern zmuszałby wszystkich pracowników do udziału w odpowiednich szkoleniach promujących wśród zatrudnionych przez Exxon Mobil postawę akceptacji dla stylu życia i zachowania homoseksualnego. Szkolenia te dotyczyłyby wszystkich pracowników bez względu na ich przekonania religijne i moralne.

Lobby homoseksualne domaga się przede wszystkim przyznania parom osób tej samej płci takich samych świadczeń pracowniczych, jakie przysługują małżeństwom.

Zwrócono uwagę, iż koncern zawsze sprzeciwia się wszelkim „formom dyskryminacji”, a obowiązujące w nim regulacje prawne są wystarczające. Dlatego też – jak podkreślono – żądania lobby homoseksualnego są niepotrzebne. Ponadto koncern zaznaczył, że stosowana przez niego polityka jest zgodna z prawem poszczególnych krajów, w których działa.

Z kolei Tony Perkins z Family Research Council, którego cytuje portal LifeSiteNews, wyjaśnił, że w minionych latach dorocznemu spotkaniu akcjonariuszy Exxon Mobil towarzyszyły protesty grupy aktywistów, którzy żądali „kapitulacji” względem propozycji homoseksualistów. W tym roku tylko jeden aktywista pokazał się przed budynkiem, w którym obradowali akcjonariusze.

Izabela Kozłowska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.