Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Bluźnierstwa II arrow SKANDAL cd ! ŚWIADECTWO: ks. Wojciech Kraiński odmówił ...
Sunday 29 March 2020 10:57:35.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
SKANDAL cd ! ŚWIADECTWO: ks. Wojciech Kraiński odmówił ... Drukuj Email
Wpisał: St. Krajski   
25.06.2013.

SKANDAL cd  ! ŚWIADECTWO: ks. Wojciech Kraiński odmówił udzielenia Komunii Świętej kilku klęczącym osobom !!

 

ku konfederacji barskiej  St. Krajski

 

Wypowiedź Pani Lidii: w dniu 14 czerwca 2013 r. widziałam jak ks. Wojciech Kraiński w parafii Św. Marii Magdaleny na Bródnie w Warszawie odmówił udzielenia Komunii Świętej osobom, które chciały przyjąć ją na kolanach.

Na początku przedstawionej poniżej rozmowy telefonicznej przejęzyczyłem się. Powiedziałem w Parafii Najświętszej Marii Panny na Bródnie”. Powinno być „w parafii św. Marii Magdaleny”. To tam w dniu 14 czerwca 2013 r.. (piątek) na Mszy Świętej w parafii św. Marii Magdaleny w diecezji warszawsko-praskiej o godz. 18-tej ks. Wojciech Kraiński odmówił udzielenia Komunii Świętej kilku klęczącym osobom.

Tu istotne informacje:  Świadectwo – rozmowa.

 

Odmowa udzielenia Komunii Świętej w parafii św. Marii Magdaleny na Bródnie

Zmieniony ( 25.06.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.