Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 13 arrow Fukushima R3 - erupcja pary
Thursday 24 October 2019 06:16:38.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Fukushima R3 - erupcja pary Drukuj Email
Wpisał: cyborg   
20.07.2013.

Fukushima R3 - erupcja pary

 

[A to już ponad dwa lata... Poza kontrolą... MD]

 

cyborg http://archiwum-y.nowyekran.net/post/95848,fukushima-erupcja-pary

 

 

Zaobserwowano pióropusz pary wydobywający się z okolic piątego piętra reaktora nr 3 elektrowni Fukushima. Operator nie zna przyczyny ale twierdzi że nie jest to skutek awarii lub błędów w programie naprawczym. Poziom radioaktywności nie rośnie.

[Nr. 3 był (tajnie! ) załadowany paliwem MOX, mieszanką tlenków U i Pu. To się WTEDY (11 III 2011)  stopiło. MD]

  TEPCO usiłuje rozpocząć akcję oczyszczania (bold – md), które jak mówią naukowcy, może trwać do czterech lat.


 Wyrzut pary jest ostatnim, najnowszym przypadkiem w rosnącym katalogu wpadek, które budzą wątpliwości co do programu naprawczego i kompetencji TEPCO w usuwaniu skutków najgorszej na świecie katastrofy atomowej.


 Seria przecieków wody skażonej promieniowaniem zachwiały zaufaniem nie mniej jak blackout spowodowany przez szczura który przegryzł kabelek w szafie sterowniczej odpowiedzialnej za chłodzenie basenów z uszkodzonym paliwem, pozostawiając je bez chłodzenia prawie przez cały jeden dzień.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.